חלמתם חלום מפחיד? רוצים להתייעץ עם מיסטיקנים ומפרשי חלומות בטלפון 24 שעות ביממה? חייגו:

1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-9163975 

 

האם אי פעם תהית מה פירוש החלומות שלך? נדמה שהחלומות מנסים לומר לנו משהו. להעביר לנו מסר. החלומות הם דבר מאוד מוזר כשחושבים על זה. הם אף פעם לא מובנים והם בטוח לא נוצרים ללא סיבה –  אבל מדוע המוח שלנו מייצר אותם? הם אף פעם לא מציאותיים – ותמיד קוראים בהם הדברים הכי הזויים שהיינו מעלים על דעתנו. דברים שהמודע שלנו לעולם לא היה מגיע אליהם. מה שעוד יותר מוזר, הוא שאנחנו חווים לעיתים את אותם תסריטים של חלומות – איך זה ייתכן?

 

החלומות עד היום אפילו לאחר מחקר ארוך מאוד של שנים רבות של פירוש חלומות, נותרו בגדר תעלומה. לא ברור מה הם, ולמה הם כמו שהם. חלק טוענים כי החלומות הן חזיונותיים ונבואיים ויכולים לגלות לנו על העתיד שלנו – חלק שוללים זאת וטוענים כי החלומות הם הדברים עליהם אנחנו חושבים ביום יום. אנחנו כנראה לא נדע זאת בבירור. פירוש חלומות הוא תחום מאוד פופולרי שהולך ומתפתח ומתעסק כולו סביב עניין זה.

 

יש הרבה מאוד חלומות שנפוצים אצל אנשים רבים, ולכמעט כל בן אדם יצא לחלום אותם במהלך חייו. נציג כאן כמה מהחלומות האלה.

 

פירוש חלומות על שירותים

זה אולי דיי נשמע מוזר – אבל מוזר זה בדיוק ההגדרה של חלומות. לאנשים רבים מאוד יצא לחלום במהלך חייהם שהם חייבים להתפנות אך הם אינם מצליחים למצוא שירותים או להגיע לשירותים.

פירוש החלום הזה הוא שיש משהו שמאוד מציק ומפריע לכם בחיים – משהו שלילי ופוגעני – אבל אתם מתקשים לשחרר אותו.

חיפוש אחר השירותים אומר לכם שאתם מחפשים דרך להביע את עצמכם ולהביא את הדעות שלכם לידי ביטוי.

בשביל לפתור מצב זה, עליכם להתחיל לשים את עצמכם לפני הכל – להפסיק להזניח את עצמכם ולהשתיק את הדעות שלכם. תציבו לאנשים אחרים גבולות – ותשמרו על עצמכם.

 

פירוש חלומות רדיפה

חלום נפוץ נוסף הוא חלום בו רודפים אחרינו. המשמעות של חלום זה הוא שמה שרודף אותך, הוא למעשה מסמל את עצמך ואת ההתנהגות שלך. זה משהו שאתה חווה בסיטואציות מסוימות ביום יום שמשפיע עליך רבות – בעיקר בגלל בן אדם ספציפי או אירוע ספציפי.

בכל אופן, זה לא האדם או הסיטואציה שרודפת אותך –  זה איך אתה נותן לסיטואציה או לאדם הזה להשפיע עליך – וזה משפיע על האופי שלך רבות.