פירוש חלומות מפחידים, פירוש חלומות על נפטרים, מתים, ופירוש חלומות בכל הסוגים בשיחת טלפון:

1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-9163975

פירוש חלומות על בעלי חיים:

בעלי חיים בחלומות בדר”כ מייצגים חלק מהנשמה שלכם שמרגישה מחוברת אל הטבע ואל ההישרדות. אם אתם נרדפים על ידי טורף בחלום, זה סימן שאתם מסתירים או עוצרים את הרגשות הפנימיים שלכם, או שאתם עוצרים בתוככם רגשות של אגרסיביות או פחד. למעשה, זה מראה על כך שאתם עוצרים את עצמכם מלהביע את עצמכם, והחיה שבתוכם רוצה לפרוץ החוצה. הרגשות שלכם רודפים אחריכם, וקשה לכם לברוח מהם אפילו שאתם ממש מנסים.

 

פירוש חלומות על תינוקות:

חלומות על תינוקות יכולים להצביע על כך שאתם רוצים או מצפים לתינוקות, או שאתם פגועים בצורה כזאת או אחרת ומרגישים את הצורך להגשים נאהבים, מרגישים צורך שידאגו לכם. בנוסף לכך, חלומות על תינוקות יכולים גם להראות על התחלה חדשה, על פרק חדש בחיים, היוולדות מחדש, שינוי סטטוס בחיים.

 

פירוש חלומות על רדיפה:

אם רודפים אתכם בחלום, הסיבה הנפוצה ביותר היא שאתם מרגישים מאויימים על ידי מישהו, אתם חוששים או מפחדים ממישהו מסוים או ממשהו מסוים – זה יכול להיות מחוייבות, מטלה, סיטואציה כזאת או אחרת. בדר”כ הדמות הרודפת בחלום, מעידה על מה שרודף אתכם במציאות, רק שכמובן היא לא מופיעה פשוטה כמשמעה אלא בצורה סימבולית, של משל.

 

פירוש חלומות על בגדים:

חלומות על בגדים יכולים להעיד על איך הייתם רוצים שאנשים יראו אתכם או יקבלו אתכם. זה מאוד תלוי על איזה בגדים אתם חלמתם בחלום – אם מדובר בבגדים מוזנחים, זה יכול להיות בגלל שאתם מרגישים בתקופה הזאת לא מוזנחים או זרוקים, לא מושכים.

 

פירוש חלומות על צלב:

חלומות על צלב יכולים להתפרש בהרבה מאוד אופנים, והמשמעות של הצלב בחלומות יכולה להיות מאוד סובייקטיבית – במיוחד לאור העובדה שזה סמל דתי, וכל אחד רואה אותו מפן אחר לחלוטין. בעבור חלק, הצלב הוא משמעות של קודש וטוהרה, ובעבור חלק הצלב הוא סמל שלילי לחלוטין. חלק רואים בצלב כסמל לאיזון, ואילו חלק רואים בצלב כסמל למוות וחורבן. המשמעות, תלויה באיך שאתם רואים את הסמל, ובתלות בשלב בחיים בו אתם נמצאים.