פתרון חלומות, הסרת חסימות ופירוש חלומות בטלפון:

1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-9163975

פירוש חלומות על מים:

בדר”כ, כאשר מים מהווים חלק משמעותי מהחלום שלנו, זה בדר”כ מעיד על כך שהרגשות שלנו, בעיקר הרגשות הלא מודעיים שלנו, באים לידי ביטוי. המים למעשה מייצגים את אותם הרגשות שאנחנו מרגישים. האיכות והסוג של המים – הם אלה שיכולים להצביע יותר בבירור על איזה בדיוק סוג של רגשות מדובר – כך שלמשל מים צלולים מצביעים על רוגע, נחת, שלווה, חוסר דאגות, ואילו מים מלוכלכים מצביעים על צרות, בעיות, דאגות, חרדות, סערת רגשות וכדומה. המים יכולים להעיד על הדרך שלנו להתמודד עם אותם הרגשות, והם יכולים להצביע על הדרך בה אנחנו מצליחים לשלוט ברגשות הללו.

 

פירוש חלומות על כלי רכב:

פעמים רבות כלי רכב הוא חלק מרכזי בחלום שלנו. בין אם מדובר במכונית, מטוס, רכבת או ספינה – הופעה של כלי רכב בחלומות שלנו יכולה לשקף לנו על איזה כיוון אנחנו לוקחים בחיים שלנו, כמה אנחנו באמת מצליחים לשלוט בחיים שלנו וכמה אנחנו חושבים שאנחנו שולטים. הם יכולים גם להראות לנו על עד כמה יש לנו בכלל שליטה על הכיוון בו החיים שלנו הולכים – שכן, לעיתים אנחנו מרגישים שאנחנו לגמרי באובדן שליטה או שמוליכים אותנו שולל. כלי הרכב באים לומר לנו, שיש לנו את הכוח והאפשרות לקחת פנייה אחרת, לפנות לכיוון אחר, לעשות שינוי מסוים, ולתת לעצמנו להגיע אל היעד שלנו, לראות את היעד שלנו והחזון שלנו יותר מקרוב.

 

פירוש חלומות על בני אדם:

ברוב החלומות אנחנו נתקלים בבני אדם, ולבני אדם יכולים להיות הרבה מאוד משמעויות כשזה נוגע לחלומות. בני אדם יכולים להיות אויבים, חברים, משפחה או אנשים זרים לחלוטין. בני אדם יכולים להיות מאהבים, רוצחים, גנבים, נפטרים ועוד. כמובן שההקשר בו מופיעים האנשים הוא מה שמכריע בעיקר על פירוש החלום. פעמים רבות, האנשים המופיעים בחלומות באים להראות לנו את הצדדים השונים שבנו, שלעיתים משתקפים על ידי האנשים האחרים. אנחנו תמיד מחפשים את עצמנו כשאנחנו מסתכלים על אנשים אחרים, וזה בא לידי ביטוי במיוחד בחלומות שלנו. אנשים אחרים יכולים להזכיר לנו תכונות אופי שונות ומאפיינים שונים שקיימים בתוכנו, או שאנחנו רואים בהם דברים אחרים שהיינו רוצים שיהיו גם אצלנו. למשל, אם יש תכונות אופי של אדם מסוים שאנחנו באיזשהוא מקום היינו גם רוצים שיהיה לנו – זה גם דבר שיכול לבוא לידי ביטוי בחלום.