פירוש חלומות בשיחה עכשיו עם מיסטיקן בכיר 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

 

מה החלומות שלנו מנסים לומר לנו? מה פירוש החלומות שלנו? ממי כדאי לנו להזהר, כיצד עלינו לנקוט, מה זה אומר עלינו? חוקרי שינה ניסו לחקור את החלומות הפופולרים ביותר. בואו לראות מה הם מצאו.

 

פירוש חלומות – חלומות על מוות

מוות הוא עוד נושא מאוד שכיח של חלומות ויכול להיות מאוד מדאיג ומבלבל. חולמי חלומות יכולים לחלום על מוות של מישהו אהוב או אפילו על המוות שלם בעצמם. מפענחי חלומות הרבה פעמים טוענים שחלומות מן הסוג הזה מצביעים על איזה חרדה מסוימת או פחד מהלא נודע.

 

כמו המוות, גם שינויים יכולים להיות מאוד מפחידים – עוד כמו המוות – אנחנו לא יודעים מה נמצא “בצד השני” של השינוי, אנחנו לא יודעים מה יהיה אחרי השינוי ואיך הדברים יראו אחרי, וזאת הסיבה שהמוח הרדום שלנו מתרגם שינוי כמוות. למעשה אנחנו פוחדים משינוי מסוים שאמור לקרות, או שינוי שאנחנו חושבים עליו – ובחלום, אנחנו מפרשים את זה כמוות.

 

חלום על מוות של מישהו קרוב יכול להיות גם פחד דומה משינוי, בייחוד שינויים הקשורים בילדים, בהתפתוחתם, בהישגיהם. שינוים מהסוג הזה, מתרחשים כשהילד גודל והמוח של ההורה תוהה האם הילד שלו יעלם לו אחרי שיגדל. שכבר לא יהיה אותו הילד. שכבר יהיה איתו פחות, או יעזוב את הבית. חלומות מהסוג הזה זה סוג של התאבלות על אובדן הזמן שיעביר ההורה עם ילדו – פתאום הילד שלו כבר לא קטן, וכבר לא תלוי בו.

 

מחקרים מראים עוד שכאלה שחולמים על המוות של האהובים שלהם חווים חלומות עם משמעות עמוקה, לרוב הם קשורים לעזיבה, למצב ניחומים, להכנה לפרידה ממישהו או עזיבה ועסקים לא גמורים.

 

פירוש חלומות – חלום על מבחן

 

חלומות על מבחנים יכולים לגלות לנו את הפחד מכשלון שחבוי בנו. מחקרים מצאו כי חלומות על הטבע הזה הם מאוד נפוצים.

 

מבחנים הם חוויות מאוד מלחיצות בהם אתה צריך להתמודד עם המגבלות והחסרונות שלך. לחלום על כשלון במבחן, איחור למבחן, או הגעה למבחן מבלי להתכונן מראה שאתה מרגיש לא מוכן לאתגרים בחיים שלך בזמן הערות.