מפרשים לכם את החלומות הסודיים בטלפון 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

גם כשאנחנו ישנים המוח שלנו ממשיך לעבוד כרגיל. דווקא כשאנחנו ישנים, יש לנו הזדמנות לקבל הצצה לעומקי התת-מודע שלנו, ולהכיר את עצמנו הרבה יותר לעומק. כאשר אנחנו בזמן הערות, קשה לנו לקבל מושג אובייקטיבי לגבי עצמנו, שכן אנחנו הרבה פעמים לא כנים עם עצמנו, ואנחנו מתנהגים בצורה שמושפעת מהסביבה ומגורמים רבים.

 

מעטים הפעמים שאנחנו באמת מתמודדים עם מי שאנחנו באמת. אנחנו לא מודעים לתת-מודע שלנו, ולמעשה, ניתן לומר, שהחלומות שלנו הם המפגש הישיר שלנו בין המודע אל התת-מודע. החלומות שלנו הם הביטוי לפחדים שלנו, לחששות שלנו, לתהיות שלנו, לספקות שלנו. מהחלומות שלנו אנחנו לא יכולים לברוח, עם כל הנסיונות להדחיק ולהכחיש, הם לא שואלים אותנו אם להופיע או לא.

 

מהסיבה הזאת, הבנה של פירוש חלומות היא מאוד הכרחית וחשובה. פירוש חלומות הוא תחום שעוזר לנו להבין את עצמנו לעומק בצורה יוצאת דופן. כפי שצוין, החלומות הם הביטוי הישיר של התת-מודע שלנו, אך העניין בחלומות הוא שהם לא מציגים את המציאות כפי שהיא, אלא מציגים אותה מאחורי סימבולים שהרבה פעמים מאוד לא מובנים לנו, באופן מוזר ביותר.

 

ההבנה העמוקה של הסימבולים של החלומות שלנו, ההבנה העמוקה של מה באמת פשר החלום, מה הכוונה שמסתתרת מתחתיו – היא זאת שתעזור לנו להבין הרבה מאוד על עצמנו בתור בני אדם. ככל שננתח יותר את החלומות שלנו וננסה להבין לעומק מה הכוונה בכל סימבול וסימבול – אנחנו נגלה הרבה מאוד דברים על עצמנו שלא היינו מתארים שהם נכונים.

 

בשביל להבין פירוש חלומות יש כמובן תחילה לזכור היטב את החלומות שלנו – שזה תהליך לא פשוט בפני עצמו והוא דורש מאיתנו לתעד את החלומות שלנו ישר איך שאנחנו קמים. כדאי מאוד לנהל יומן מעקב חלומות ולשים אותו ליד המיטה, כך שהדבר הראשון שאנחנו עושים כשאנחנו קמים הוא ישר לתעד את כל החלומות שלנו וזאת במטרה שנוכל לזכור אותם לאחר מכן – ובסופו של דבר להבין את הפירוש שלהם.