מפרשי חלומות גם בטלפון – פירוש חלומות מקצועי

1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-9163975

בעיה מאוד מהותית שנוצרת כשמדברים על פירוש חלומות היא העובדה שלהרבה מאוד אנשים קשה לזכור במדויק את החלומות שלהם, ולכן, באופן טבעי, קשה להם להבין את הפירוש שלהם עוד יותר – ובכך, קשה לראות מה באמת עובר עליהם, מה באמת מתחבא בעמקי התת-מודע שלהם. מכאן מגיע הצורך לזכור את החלומות בבירור. כיצד זוכרים את החלומות בבירור? כיצד אנחנו נוכל לדבר ולספר על החלום שחלמנו בצורה מדויקת? ולמה בכלל איננו זוכרים חלומות?

 

החלומות שלנו, הם השתקפות של דברים שעוברים עלינו, מחשבות שצפות בנו, רגשות שאנחנו מדחיקים, פחדים, חששות. הם למעשה מכלול גדול של דברים שמתקיימים אצלנו בתת-המודע. דברים שאנחנו לא תמיד מייחסים להם יותר מדי חשיבות ואף לעיתים בכלל לא. החלומות שאנחנו חולמים עשויים להיות הזויים וביזאריים ביותר, כיוון שהם ביטוי “מוסתר” למה שאנחנו חושבים באמת. הם באים ומציבים דימויים ופירושים שונים, ומראים לנו את העולם מנקודת מבט אחרת – לא מודעת ולא ראציונלית.

 

כל חלום למעשה מסתיר עבורנו עולם ומלואו. הוא מחזיק את מי שאנחנו באמת – את המחשבות האמיתיות שלנו, את מה שבאמת מפחיד אותנו. אנחנו לא באמת מכירים את עצמנו, לא באמת יודעים מה מסתתר בפנימיות שלנו – אנחנו רק חושבים שאנחנו יודעים. לחלומות שלנו יש המון מה ללמד אותנו על עצמינו, ואם נתייחס אליהם בתשומת לב ונבחן אותם, נוכל לגלות המון דברים חדשים שלא ידענו על עצמינו, נוכל להבין את עצמינו יותר, ובכך גם לפתור את הבעיות האישיות שלנו ולהבין ממה נובעים הדברים שקורים בחיינו.

 

כשאנחנו קמים בבוקר, אנחנו ישר מתחילים את שגרת היום שלנו כרגיל, מבלי לייחס יותר מדי חשיבות לחלומות שלנו. אנחנו שוכחים מהם לגמרי, והם לא לוקחים שום חלק בחיינו. רק במקרים בהם אנחנו חולמים על דברים קיצוניים יותר הם מצליחים להחרט בזכרוננו. בסיטואציה הזאת, אנחנו למעשה דוחקים את החלומות שלנו הצידה, ולא נותנים להם מקום בחיינו, ובכך, אנחנו למעשה מפספסים פה עולם שלם – עולם שלם שבא ללמד אותנו הרבה מאוד. אנחנו רגילים לקבל הכל כברור מאליו, ונוטים לחשוב שאין משהו מעבר. אך למעשה, מתחת לכל דבר מסתתר דבר הרבה יותר עמוק, הרבה יותר מורכב, שאפשר לחקור ולנתח ולהבין – והוא גורם לשאר הדברים להתבהר הרבה יותר  – זה יכול פתאום לגלות בפנינו עולם שלם שלא הכרנו.