זה הזמן לפירוש חלומות גם דרך הטלפון, כל סוגי החלומות ממפרשי חלומות – חייגו 1901-729-763

או שלחו וואצפ:

050-916-3975

פירוש חלומות על מבנים נטושים

בין אם מדובר בבית נטוש או במבנה נטוש, מבנים נטושים הם מוטיב שמופיע פעמים רבות בחלומות של אנשים רבים, ויכול להיות להם כמה וכמה משמעויות. לחלום על מבנה נטוש מראה שכל מערכת האמונות שלנו, כל הדרך שאנחנו חיים בה, כל הקשרים שאנחנו נמצאים בהם – שנטשנו. זה גם יכול לשקף רעיונות או רצונות שנטשנו ואינם קיימים עוד. זה יכול לשקף עתיד שתכננו וכבר לא יצא לפועל.

 

פירוש חלומות על נטישה

הרבה מאוד פעמים מופיעים חלומות בהם פשוט נוטשים אותנו, בין אם זה אנשים שאנחנו אוהבים, חברים שלנו, המשפחה שלנו. נוטשים אותנו, מתעלמים מאיתנו, נעלמים מהחיים שלנו. חלומות מהסוג הזה, יכולים לומר שאנחנו מחפשים למעשה משהו בחיים שלנו שיגרום לנו להרגיש ביטחון, או שלמעשה אתם הייתם במצב של ביטחון עצמי גבוה, אך משהו ערער לכם את זה, וגרם לכם להרגיש חוסר.

 

פירוש חלומות על הפלה

חלום על הפלה יכול לומר שאתם מפתחים מצבים בחיים שלכם שאתם מפחדים להיות דחויים, אתם מפחדים שיסרבו לכם, אתם מפחדים לקבל לא. זה יכול לומר שאתם או שמישהו אחר שינה את דעתו. אתם מפחדים למשל, שיאהבו אתכם, אבל זמן לאחר מכן זה כבר לא יהיה כך, ופשוט מאוד ינטשו אותכם. מה גם, שהפלה יכולה לומר שאתם מפתחים סיטואציה בחיים שאתם מרגישים פגועים ממישהו.

 

פירוש חלומות על חו”ל

אם בחלום שלכם אתם לא בארץ שלכם, אתם למשל בטיול או במדינה אחרת, זה מראה שאתם משתוקקים להתחלה חדשה, אתם משתוקקים לשינוי. נמאס לכם מהמציאות שאתם נמצאים בה, אתם רוצים לראות משהו אחר, משהו שונה. משהו שיגרום לכם להתרגש מחדש, שייתן לכם דרייב להתקדם קדימה ולהשתפר. אתם רוצים להציב לעצמכם מטרות אחרות וחדשות, אתם בעיצומו של שינוי.