מומחי קבלה ופירוש חלומות נותנים לכם ייעוץ בטלפון:

1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-9163975

פירוש חלומות הוא נושא מאוד מרכזי ביהדות, וזה בא לידי ביטוי פעמים רבות בתנ”ך. היהדות רואה בחלומות כתופעה ניבואית ורוחנית שבאה להזהיר, לגלות דברים, לפקוח את עיננו. החלומות על פי היהדות חושפים אותנו אל הנסתר מאיתנו – אותם הדברים שאנחנו לא יודעים ולא שמים לב אליהם במהלך היומיום. לכן, לחלומות יש משקל גדול מאוד ביהדות ובקבלה היהודית.

 

עוד בתנ”ך אנחנו נתקלים ביוסף למשל, שהיה מפרש החלומות של המלך פרעה – ולמעשה, זה מה שהציל אותו, וזה מה שגרם לפרעה לקחת אותו תחת חסותו. יוסף היה מפרש את החלומות הניבואיים של פרעה וכך חזה שתבוא בצורת. ניתן לראות את חשיבות החלומות על פי היהדות לפי סיפור זה, שכן זה מראה איזו עוצמה יש לחלומות – עד לרמה שהם יכולים לנבא את העתיד.

 

מהסיבה הזאת, לדעת פירוש חלומות על פי הקבלה זה דבר חשוב מאוד על מנת להבין את מה שנסתר מאיתנו, את אותם הדברים שאנחנו לא שמים אליהם לב בזמן העירות. החלומות יכולים להזהיר אותנו מפני העתיד או מפני אדם מסוים, החלומות יכולים להעיר את עיננו לדברים אליהם לא שמנו לב, החלומות יכולים להעביר לנו מסר מסוים, והם כמובן יכולים להראות לנו את העתיד שלנו.

 

החלומות אינם מדברים בשפה בה אנחנו מדברים, אלא הם מדברים ברמיזות. מתחת לכל סימבול מסתתרת משמעות עמוקה, ובשונה ממה שאנחנו נוטים לחשוב, החלומות הם לא צירופי מקרים חסרי משמעות. החלומות על פי היהדות הם בעצם הדרך של האדם להתחבר אל העולם הרוחני, שכן לפי היהדות כשהאדם הולך לישון הנשמה שלו עולה למעלה, והוא למעשה חווה עולם אחר, השונה מן העולם הגשמי.

 

פירוש חלומות הכרחי מאוד להבנה, שכן אשר הנשמה של האדם עולה לשמיים בזמן שהוא ישן היא מביאה איתה מידע רב מהעולם הנסתר, העולם הרוחני, ועלינו להבין את מה שהיא ניסתה לומר לנו- שכן זה לא סתם, לכל אימרה וכל סמל יש חשיבות והשלכות מאוד גדולות על החיים שלנו, וחלק מלהבין את עצמנו זה גם להבין את החלומות אותם אנחנו חולמים.