פירוש חלומות ממפרשי חלומות דרך הקבלה חייגו 1901-729-763

או שלחו וואצפ:

050-916-3975

חלומות הם בהחלט דבר משונה, שקשה לנו מאוד להסביר. הרבה מאוד פעמים אנחנו בכלל לא מצליחים להבין או לפענח את מה שחלמנו בלילה, שלא נדבר על לזכור את החלומות שלנו – כי גם זה דבר שאנחנו לא נוטים לעשות הרבה. גם חלומות משונים במיוחד שמצליחים להחרט לנו בזכרון, לא מקבלים מאיתנו תשומת לב רבה במיוחד – וחבל, כי לחלומות בהחלט יש משמעות.

 

פירוש חלומות הוא דבר שהכרחי מאוד להבין, וכבר שנים רבות מאוד, אנשים עוסקים בתחום של פירוש חלומות בסקרנות רבה. לא סתם שחלומות מעוררים סקרנות כה גדולה – חלומות זה בהחלט דבר מסתורי ביותר, שקשה לנו לתפוס – איך הגיוני שהמוח שלנו מייצר תסריטים כל-כך הזויים ומשונים, שכל-כך קשה לנו להבין? האם יש בתוכנו ישות נפרדת מאיתנו?

 

הרבה פעמים נדמה לנו שאין שום קשר בין החלום למציאות בה אנחנו חיים, כאילו מדובר בדבר אקראי לחלוטין שאין לו שום קשר למציאות. הרבה פעמים אנחנו חושבים שחלום הוא “בסך הכל חלום” ולא יותר מזה, שזה דבר שאין לו שום משמעות מיוחדת, ושהוא מאין צירוף מקרים שקשה להסביר. אבל כמובן, שהדבר לא כך בכלל – ואפילו המדע כבר מזה שנים רבות מודע לכך.

 

ישנם הרבה מאוד תאוריות לגבי החלומות והתחום של פירוש חלומות – הרבה מאוד גישות התפתחו בנושא עם השנים, הרבה מאוד חוסר וודאות וקונספירציות שונות לגבי פשר החלומות שלנו, פשר הסימבולים שנמצאים בחלומות שלנו, המשמעות של תזמון ותדירות החלומות שלנו, הפירוש של האנשים המופיעים בחלומות שלנו והתפקיד שלנו בתור חולמים בתוך החלומות שלנו.

 

לא ניתן לדעת באופן מלא ומדויק מה באמת עומד מאחורי כל חלום וחלום. כמובן שייתכן שחלום מסוים הוא חלום ניבואי, שבא לספר לנו על העתיד שלנו, ואילו חלום אחר הוא חלום שבא להעביר לנו מסר, אולי להזהיר אותנו מפני מישהו או משהו מסויים – הרבה מאוד סוגים של חלומות, שבהחלט שווה מאוד ללכת ולברר את העניין לעומק ולפנות לייעוץ באמצעות פירוש חלומות.