פתרון חלומות ופירוש חלומות בשיחת טלפון עם מומחים 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

 

פירוש חלומות הוא תחום עתיק יומין שהתפתח עוד בעת הקדומה. עוד בתנ”ך אנחנו רואים אזכורים רבים לתחום פירוש חלומות, ודמויות מפתח רבות בתנ”ך, בתלמוד ובקבלה עסקו בפירוש חלומות, שכן על פי הדת לחלומות משמעות עמוקה והבנה של פירוש חלומות יכולה לגרום לנו להבין את העולם שמסביבנו ואף את העתיד – הן שלנו והן של החברה.

 

החלומות שלנו הם דבר מאוד מיוחד, שבא לספר לנו דברים הרבה יותר עמוקים ממה שאנחנו חושבים. לכאורה, אנחנו רגילים לחלום והדבר נראה לנו רגיל לחלוטין ואף מובן מאליו – אנחנו אפילו רגילים למוזרות שבחלומות שלנו, ולא נוטים לחשוב על זה יותר מדי. ברוב הפעמים אנחנו אף שוחכים לגמרי על מה חלמנו. אך לחלומות יש משמעות הרבה יותר  גדולה ועמוקה ממה שנדמה לנו.

 

החלומות לא נוצרים סתם – החלומות הם דבר שנוצר עם סיבה – הם יכולים לספר לנו סיפור, הם יכולים להזהיר אותנו לגבי המציאות שלנו, הם יכולים להעביר לנו מסר, הם יכולים להציג לנו את הסודות הכמוסים ביותר שלנו – אותם הסודות שאנחנו בוחרים להסתיר גם מעצמנו. הם יכולים להציג לנו את הצדדים אליהם אנחנו מתכחשים ואותם הצדדים אותם אנחנו מסתירים מעצמנו.

 

החלומות יכולים לספר לנו כל-כך הרבה על עצמנו, על העולם שלנו. למעשה, החלומות שלנו הם מעין צינור תווך בין המודע אל התת-מודע שלנו. כשאנחנו חולמים ניתן לומר שאנחנו מקבלים גישה אל התת-מודע שלנו – אל מה שבאמת מעסיק אותנו, אל כל מה שאנחנו לא מודעים אליו. כל עולם הנסתר – ואם רק נבין פירוש חלומות אנחנו נוכל להבין הרבה יותר את העולם שמסביבנו, ואת עצמנו – את מה שמניע אותנו, את מה שגורם לנו לעשות דברים, להבין דברים. מה שגורם לנו לפעול.

 

הבנת החלומות שלנו היא הבסיס להבנת התת-מודע שלנו. אם רק נבין את החלומות שלנו, הדבר יוכל להקל עלינו בדרכים רבות. העובדה שאין לנו גישה לתת המודע שלנו חוסמת אותנו וגורמת לנו לדיסוננס ולחוסר הבנה שלנו את עצמנו – החלומות כאן בדיוק בשביל לעזור לנו מהבחינה הזאת – הם כאן בשביל לגרום לנו להבין את עצמנו לעומק.