לפירוש חלומות בשיחות טלפון עם מיסטיקנים בקו המיסטיקנים חייגו עכשיו:

1901-729-763
או שלחו הודעה בוואצפ:
050-9163975

מהי המשמעות של הסמלים אותם אנחנו רואים בחלומות? מדוע החלומות שלנו מוזרים כ”כ, ואיך בדיוק הם מתקשרים למציאות שלנו? האם יש איזשהוא קשר בין החלומות שלנו לבין המציאות אותה אנחנו חווים? האם החלומות הם דבר אקראי, שאין לו שום קשר וחשיבות אלינו? האם החלומות מנסים להעביר לנו מסר עמוק יותר, האם החלומות באים לספר לנו משהו?

 

שאלות רבות מהסוג הציפו את בני האדם עוד מאז שחר ההיסטוריה. חוסר הוודאות שלנו לגבי החלומות היה קיים מאז ומתמיד – והחלומות תמיד היוו תעלומה בעבור בני האדם. על כן, תחום פירוש חלומות הוא תחום עתיק יומין, שקיים עוד מהעת העתיקה. פירוש חלומות העסיק אנשים רבים במהלך ההיסטוריה כולה – ואנשים רבים השתוקקו לדעת מהו פירוש חלומות.

 

גם דמויות מוכרות בתנ”ך, כמו יוסף, עסקו בפירוש חלומות – שכן יוסף היה מפרש החלומות של פרעה, והוא זה שניבא בעבורו את הבצורת שתהיה במצרים, הוא זה שחזה בדיוק מה הולך לקרות רק על פי החלומות שלנו. מכאן אנחנו יכולים לראות את מקומם של החלומות במהלך ההיסטוריה – חלק ראו בחלומות כדבר ניבואי, כדבר שבא לשקף לנו את המציאות.

 

חלק רואה בחלומות שלנו כגורם שבא לספר לנו דברים – לספר לנו על עצמינו, לספר לנו על התת מודע שלנו. ניתן לומר שהחלומות שלנו הם הדרך של התת-מודע שלנו לתקשר עימנו, זה למעשה הדרך היחידה שלנו להבין את התת מודע שלנו, לקבל גישה אל התת-מודע שלנו. אם רק נבין את החלומות שלנו, נוכל להבין הרבה מאוד על עצמנו.

 

נדמה לנו שאנחנו מכירים את עצמנו מצוין, אך כשזה מגיע לחלומות – העניניים הופכים למעורפלים הרבה יותר. פתאום קשה לנו להבין את עצמנו לעומק. זה מאין תחום אפור שנמצא בנו – תחום שמאוד קשה לנו להבין, למעשה, אנחנו לא באמת מצליחים לראות קשר בין החלומות שלנו לבין המציאות ואנחנו נוטים להמעיט בערכם של החלומות – אך החלומות הם דבר הרבה יותר עמוק עם חשיבות הרבה יותר גבוהה ממה שאנחנו חושבים.