לפירוש החלומות הטובים והרעים חייגו 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

 

האם לחלומות יש משמעות עמוקה יותר? כמות לא קטנה של אנשים מאמינים שהתשובה לשאלה זו היא כן.

 

הפסיכולוג המפורסם זיגמונד פרויד תיאר את החלומות כשביל המלכותי לתת מודע, וטען שע”י למידה של התוכן המובן מאליו של החלומות, אנחנו יכולים למצוא את מה שנסתר מאחורי משמעות החלומות – מהו פירוש חלומות אלה.

 

פירוש חלומות והסמלים בחלומות ויוחסם לחים האמיתיים היו פופולרים מאז ומתמיד. האם לחלומות באמת יש משמעות נסתרת? האם הם באמת באים לומר לנו משהו? האם אתה יכול ללמוד על התת מודע שלך, על המשאלות והרצונות שלך, ע”י הבנת החלומות שלך?

 

בעוד שרוב התאוריות המודרניות יגידו שלו, זה לא עצר חוקרים רבים מלפרסם את כל העדויות לכך שיש להרבה חלומות נפוצים משמעות עמוקה.

 

בואו ננסה לקחת מבט מקרוב יותר לחלומות שכמעט כל אחד מאיתנו חיים – ונראה מה יש להם להגיד לנו.

 

פירוש חלומות של חלומות נפוצים

 

פירוש חלומות – חלומות על נפילות

חלומות בהם אנחנו נופלים מגובה רב הם מאוד נפוצים. בעוד שיש מיתוס שאם אתה פוגע באדמה בחלום שלך אתה תמות בחיים האמיתיים, זה בהחלט לא נכון. אז מה בדיוק חלומות על נפילות אומרים?

 

לפי חוקרי שינה רבים, חלומות על נפילות הם סימן שמשהו בחיים שלך לא הולך קשורה. זה יכול לומר לך שאתה צריך לחשוב שנית או לשקול שנית את הכיוון שלך בחיים, ואולי לשנות כיוון.

 

פירוש חלומות – חלום שרודפים אחריך

חלומות שבהם אנחנו נרדפים על ידי תוקף מוכר או לא מוכר יכולים להיות מאוד מלחיצים. חלומות מהסוג הזה הם מאוד נפוצים. אבל מה החלומות האלה אומרים על מה שהולך בראש שלנו? חוקרי חלומות לרוב טוענים כי חלומות כאלה אומרים שיש משהו שאתה מנסה להתעלם ממנו במהלך היום. משהו שאתה מנסה להתחמק ולברוח ממנו, ולכן הוא מופיע בחלום לרדוף אחריך. אתה בורח ממשהו במציאות. יכול להיות שזה מתוך פחד להתמודד עם הפחדים או הרצונות שלך, ולכן אתה בורח.

 

המפתח בשביל להבין למה חלום כזה קורה תלוי חלקית גם בזהותו של הרודף. אם אתה נרדף על-ידי חיה, זה כנראה אומר שאתה מסתתר מפני הכעסים שלך, התשוקות שלך ושאר הרגשות.

 

אם הרודף אלמוני, לא מוכר, זה עלול לייצג טראומת עבר או חווית ילדות. אם אתה נרדף על-ידי בן\בת המין השני, סביר שאתה מפחד מאהבה או שחווית חוויה אובססיבית או שנרדפת בעבר.