קבלה ופירוש חלומות בטלפון חייגו 1901-729-763

או שלחו וואצפ:

050-916-3975

הקבלה היהודית המבוססת על הזוהר הקודש ותורתו של רבי שמעון בר יוחאי, עוסקת רבות בנושא של פירוש חלומות, שכן הקבלה היהודית והמסורתית רואה בחלומות שלנו כדבר מאוד מהותי ומאוד משמעותי בחיים שלנו, שמשפיע על היומיום שלנו ועל המציאות שלנו בדרכים רבות. בכללי, ביהדות, חלומות הם בהחלט דבר שצריך לתת עליהם את הדעת.

 

מהסיבות האלה, יש לקחת לתשומת הלב את החלומות שאנחנו חולמים, להתמקד בהם, לזכור אותם ולנסות להבין אותם כמה שיותר. אסור לנו לזלזל בחלומות שלנו, אסור לנו להיות אדישים כלפיהם – כי הם למעשה יכולים להיות הרבה יותר ממה שאנחנו חושבים. הם יכולים להיות ניבואיים, הם יכולים לספר לנו מה הולך לקרות לנו בעתיד וממה כדאי לנו להזהר במיוחד.

 

אבל עם זאת, יש להבין עוד דבר נוסף – לא לכל החלומות יש בדיוק את אותם הפירושים אצל כל בני האדם. חלומות הם דבר מאוד אישי ואינדבידואלי, והמשמעות שלהם משתנה מאדם לאדם. כך למשל, אדם אחד שחלם סיוט מסוים לא בהכרח יפרש את החלום שלו כמו אדם אחר שחלם בדיוק את אותו הסיוט – פירוש חלומות הוא דבר מאוד סובייקיטבי, שדורש ניתוח אישי בהתאם לאדם.

 

על פי חוכמתה של הקבלה היהודית, כאשר האדם הולך לישון, הנשמה שלו עולה השמיימה, היא יוצאת מן הגוף שלו ועוברת למימד הרוחני – מהסיבות האלה – אנחנו חווים מציאות אחרת לחלוטין, אנחנו רואים את הכל מלמעלה, אנחנו יכולים לקבל גישה אל עומקי התת מודע שלנו, אל כל הנסתר מאיתנו – כל מה שאין לנו שום גישה אליו במהלך שעות העירות שלנו.

 

הנשמה שלנו בשינה חופשיה, והיא מראה לנו את כל הסודות, את כל מה שקורה מתחת לאף שלנו. מהסיבות האלה, הקבלה רואה בתחום של פירוש חלומות נושא מאוד קריטי והכרחי להבנה – כי הבנת פירוש חלומות יכולה לעזור לנו להתחבר אל האני העצמי שלנו, אל הרוחניות שלנו, ולהבין את העולם שלנו בצורה עמוקה הרבה יותר, להבין את המניעים שלנו ואיך להשתפר.