פירוש חלומות בטלפון – חלומות שחוזרים על עצמם על ידי מיסטיקנים בכירים

1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-9163975 

החלומות שלנו הם דברים מסתורי ומעורפל מאוד. ברוב הפעמים, אנחנו נוטים לשכוח אותם בקלות רבה. פירוש חלומות הוא תחום בו התעסקו מזה שנים רבות, וחוקרים רבים מנסים למצוא מהו פשר החלומות. הדעות שנויות במחלוקת. באופן מאוד מוזר ומיוחד, מסתבר שבני האדם כולם חולמים חלומות דיי דומים תבניתית. פירוש חלומות אלה הוא בעל משמעות מאוד דומה – אך הם משתנים בהתאם להקשר.

 

פירוש חלומות על חיפוש דברים

אחד החלומות הכי נפוצים הוא חלום בו אתם מחפשים משהו ולא מצליחים למצוא. חלום מהסוג הזה יכול לומר שאתם מחפשים משמעות עמוקה בחיים. אתם מחפשים עומק, תוכן. אתם מרגישים שאתם לא עושים מספיק בחייכם. שהייתם יכולים לעשות יותר ממה שאתם עושים כעת. אתם מרגישים שלא מצאתם את מקומכם ואת ייעודכם בעולם הזה.

אתם לא מודעים לכך, אתם לא מודעים למהו הייעוד שלכם – ומהו הדבר אותו אתם באמת אוהבים וצריכים לעשות. אתם במצב של חוסר תודעה – עוד לא מצאתם את עצמכם.

במצב הזה, אתם חייבים לקחת הפסקה מהכל ולהתחיל לחשוב על מה באמת אתם הייתם רוצים. מה באמת אתם רוצים מעצמכם, ולא מה אחרים רוצים שתעשו. אתם חייבים למצוא את התשובה – מה היעוד והמשמעות שלכם. התשובה לשאלה הזאת נמצאת בתוך תוכם – עליכם רק לגלות אותה.

 

פירוש חלומות על טיפוס

חלומות בהם אתם מטפסים על גבעה או הר מציגים שאתם עובדים כרגע קשה, מתאמצים בשביל לטפס למעלה. אתם בדרך להגשמה עצמית – בדרך להגשמת היעדים שלכם – ואתם ממשיכים לטפס ולהתאמץ. זה מראה שאתם מכוונים גבוה, מכוונים למעלה – אתם בדרך אל ההצלחה.

המשיכו בכיוון הזה, ואל תרפו. תמשיכו להתאמץ – אתם תגיעו אל הפסגה – אם לא תוותרו. אל תהיו פזיזים ומהירים – תנו לעצמכם את הזמן שלכם, אל תהיו עם עצמכם יותר מדי נוקשים.

 

פירוש חלומות על רוחות

חלומות בהם רוח רודפת אותכם, בהם אתם מנסים לברוח ופשוט לא מצליחים. הרגליים לא נותנות לכם להמשיך לרוץ, אתם מנסים – ונשארים במקום. חלומות מהסוג הזה הם סיוטים – הם מפחידים מאוד, ומכניסים אותנו לחרדה רבה. חלומות כאלה הם לא סימן טוב – משהו מאוד לא טוב קורה בחייכם. יכול מאוד להיות שיש לכם זכרון רע וטראומתי שאתם מנסים להדחיק ולברוח ממנו אבל אתם לא מצליחים, והוא כל הזמן חוזר לרדוף אחריכם שוב.

אתם חושבים שאתם מאחורי זה, שהתגברתם על זה, אבל אתם רק מדחיקים. הזכרון הזה עדיין משפיע עמוקות על החיים שלכם. זה מהווה חלק גדול מאוד מהאישיות שלכם – זה חלק גדול מכם.

במקום לתת לזכרון הזה לשלוט בכם ולהפחיד אותכם – תעמדו מולו, תתמודדו עם הפחד. אל תברחו – אתם לא תצליחו לברוח. וכשאי אפשר לברוח – צריך להתמודד עם הדברים.