רוצים לדעת פתרון על חלום שחלמתם? חייגו עכשיו למפרשי החלומות בעלי הניסיון שלנו:

1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-9163975

פירוש חלומות על שדים:

שדים הם ישויות רעות וערמומיות, והופעה שלהם בחלומות יכולה להעיד על רגשות שליליים שאנחנו עוצרים בתוכנו, מה שנקרא השדים שבתוכנו. זה יכול להיות מקנאה למישהו, כעס על מישהו, רצון לנקום במישהו. השדים שבתוכנו שולטים בנו ומנסים לפרוץ החוצה, ועלינו להבין למה בדיוק, ואיך אנחנו יכולים להתגבר עליהם. ייתכן כי אתם תצטרכו לשנות את הגישה בחיים שלכם על מנת להתגבר על אותם השדים.

 

פירוש חלומות על ידיים:

אומנם כמעט בכל חלום מופיעות ידיים, אך כאשר הידיים הם מוטיב מהותי ובולט מאוד בחלומות שלנו, זה יכול להעיד על כך שאתם מרגישים אשמים במשהו, ושמשהו מסויים קרה באשמתכם ולכם יש חלק בדבר. זה גם יכול להעיד על כך שאתם מרגישים חסרי תועלת, או שאתם לא מצליחים להגיע למה שאתם רוצים להגיע אליו.

 

פירוש חלומות על בתים:

בתים הם חלק מאוד משמעותי בחיים שלנו – הבתים שהיינו חיים בהם מייצגים את התקופות בחיינו. הבית הוא המקום הבטוח ביותר, הוא מייצג הרגשה, הוא מייצג ביטחון, הוא מייצג אותנו. חלומות על בתים הם חלומות מאוד נפוצים, שמראים לנו את מצב הנפש שלנו – והיכן בדיוק היא שוכנת. כל חדר וכל חלל בבית מראה לנו על חלק אחר שלנו, חלק אחר בנפש שלנו. הבית בחלום מציג לנו את הזכרונות שלנו, את מה שעברנו בעבר, את מה שהפך אותנו בסופו של דבר למי שאנחנו כיום.

 

פירוש חלומות על הרג:

הרג בחלומות יכול להגיד שיש לכם חלק באישיות שלכם שמפריע לכם ואתם פשוט רוצים לחסל אותו. יש בכם איזשהוא צד שאתם לא אוהבים, שאתם מנסים להתגבר עליו, שהייתם שמחים להפטר ממנו. זה יכול להיות תכונת אופי, זה יכול להיות הפרעה מסוימת, בעיה מסוימת, שאתם מתביישים בה או שהייתם רוצים שהיא פשוט תעלם. ייתכן שאתם מנסים לעשות שינוי עם עצמכם ולא מצליחים.

 

פירוש חלומות על נישואים:

נישואים בחלומות יכולים דבר ראשון להעיד על רצון אמיתי – להתחתן, אך הם גם יכולים להעיד על לחץ מסוים, או פחד מסוים ממחוייבות. ייתכן כי נכנסתם בדיוק למחויבות מסוימת, בין אם זה בתפקיד או בעבודה, או שהתחייבתם לאדם מסוים על משהו, וזה בא לידי ביטוי בחלום על חתונה. זה גם יכול להראות על שני צדדים שלכם, שבאים ביחד לידי ביטוי.