רוצים לדעת יותר על עצמכם בעזרת קלפי טארוט? חייגו 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

 

סמל הקשת הוא סימבול שחוזר על עצמו על קלפי טארוט. כאשר הקשת מופיע בפתיחת הקלפים, הוא בא לספר לנו, להמחיש לנו, ולתת לנו פרספקטיבה שמראה לנו מה נמצא בצד השני, מה נמצא מעבר. לתת לנו דרך חשיבה אחרת מזו שיש לנו כיום, לתת לנו תודעה שונה לגבי המציאות שלנו. הקשת גורם לנו להסתכל לאופק, למרחק, מה יהיה בעתיד, מה יהיה במקום האחר. הוא גורם לנו לרצות לחקור ולגלות לאן החץ שזרקנו יגיע.

 

הקשת מסמל גם התחלתיות וטקסיות של טוהרה בתרבויות מסוימות. הקשת מסמל התנתקות מהעבר וממה שהיה וצעדה לכוון התחלות חדשות, דרך חדשה, מקום אחר. מעבר לדרך חיים שונה לחלוטין, לתקופה שונה לחלוטין. הוא מציג לנו תקוות חדשות שעומדות לנו באופק, וחוסר בהירות, ערפול, לגבי הדרך אליה אנחנו צועדים, לא ברור לאן נגיע.

 

הקשת לפי קלפי טארוט מציג לנו עד כמה השמיים הם רחבים, עד כמה האופק הוא רחוק ואינסופי, ושיש בפנינו כל-כך הרבה אפשרויות, כל-כך הרבה נתיבים עומדים לרשותנו ואין לדעת למה תוביל כל בחירה שנעשה ולאן יוביל כל נתיב שנבחר, אבל מה שבטוח – ככל שנדע לכוון יותר טוב, כך הסיכויים שלנו להצלחה ולהגשמה עצמית יותר גבוהים.

 

עלינו לדעת לכוון בצורה הטובה ביותר, לסמוך על היכולות ועל האינטואיציות שיש לנו – רק כך נוכל להגדיל את הסיכויים שלנו להגיע אל המטרה הרצויה, רק כך נוכל להבין ולהעריך את רמת ההצלחה והאפקטיביות של המאמץ שלנו – אך עד אזג, עלינו להמשיך להתאמץ ולהשקיע בלכוון אל המקום המדויק ביותר. הקשת לפי קלפי טארוט מציג בפנינו את ההזדמנויות העומדות לרשותנו.

 

עלינו לזכור כי אנחנו צריכים לדעת לאן לכוון, תמיד עומדות בפנינו הזדמנויות חדשות, בכל רגע נתון, אך אם לא נדע לאן אנחנו רוצים להגיע, לא נדע לאן עלינו לכוון, והעתיד יראה לנו מעורפל מתמיד. כל שלא יהיה אנחנו נצטרך להתקדם ולהתקדם, ולבסוף, אנחנו נגיע אל התוצאה, שהיא תולדה של הדרך בה כיוונו – אם השקענו והתאמצנו, סביר שנראה מכך את הפירות לאחר מכן.