פתיחה בקלפים, קלפי טארוט, פותחות בקלפים, פתיחת קלפי טארוט אונליין, קלפי טארוט און ליין, בשיחת טלפון:

1901-729-763

או שלחו וואצפ:

050-916-3975

קדימה,פותחים שולחן,משחקים קצת. זמן פנוי לא נועד להתבזבז על דברים ריקים מתוכן,זמן פנוי הוא יופי של הזדמנות ל’זמן איכות’ עם עצמנו,עם הילדים,עם כל המשפחה. קלפי טארוט,למשל,יכולים להעביר לכם יופי של זמן-איכות,בכיף ובאווירת ‘ביחד’ אמיתית. קלפי טארוט הגיעו לעולם עוד בימי הביניים. מוצאם ככל הנראה בצרפת ואיטליה. השם המקורי שלהם היה ‘טארוקי’ שפירושו מצרפתית קלפי הניצחון. בעת העתיקה שימשו הטארוט לתיאור ניצחונות בקרב. עם השנים נפוצו קלפי הטארוט מחצרו האצולה אל ‘בני העם’ ,הקלפים חצו יבשות וחצו תרבויות,תורגמו לשפות רבות, וכיום ניתן למצוא קלפי טארוט ביותר ממאה מדינות. בישראל יש חוגים לטארוט,יש סדנאות קלפים,יש מיסטיקנים ומטפלים שונים שנעזרים בטארוט ככלי-טיפול,לפתיחת דיאלוג עם המטופל, כקרקע לשיחת עומק,הבנת נפשו של המטופל ומצבו בחייו הפרטיים.  
 
ערכות הטארוט מגיעות בסדרות של בין 22-78 קלפים ומצורף להן ספר-הדרכה. בעברית יש כמה ורסיות של ערכות טארוט, כשהמבוקשת שבהן היא הערכה שאת ספר ההדרכה שלה כתב המדען יואב בן-דב ז”ל,שהיה מאוהבי הטארוט בארץ ומי שהביא את ‘בשורת הטארוט’ לציבור הישראלי הרחב. שם הספר  של בן-דב “טארוט-הקריאה הפתוחה” (בהוצאת ‘פראג’ ) והוא קריא וקליט, וממש כיף ללמוד דרכו את נושא הטארוט,גם למי שאין שום רקע בנושא. הספר זכה בפרס בינלאומי בשנת 2013 כספר המוביל להדרכת קלפי טארוט. אופן המשחק עצמו מבוסס על ‘קריאה’ ו’פריסה’ של הקלפים. לרוב מציבים ‘שאלת פתיחה’ בתחילת המשחק, שנוגעת בד”כ לפאן אישי של המשתתפים, והשאלה הזו מקבלת פתרונות תוך כדי תנועה,תוך מהלך המשחק,שהוא מעין מסע הרפתקאות.
 
 יש כלמיני אופנים ל’פריסות’ של משחק הטארוט. ה’פריסות’ היותר מקובלות הן: “פריסת השאלה,פריסה קלטית,פריסה פתוחה,פריסת 12 הבתים, פריסת השוואה,הפריסה הקלאסית”,ועוד. במהלך המשחק עצמו נחשפים הקלפים הקסומים,שעליהם מאוירות דמויות מסתוריות עם צביון פולקלוריסטי,בין הדמויות: התליין,השטן,השוטה,הכהנת הגדולה,שר הטבעות,מלך הגביעים,הנסיך,ועוד. המשחק הזה הוא חוויה מיוחדת,שיכולה לאחד את כל המשפחה סביב שולחן אחד,להפעיל את הדמיון ואת יצר ההרפתקנות,לעורר דיאלוגים והומור ולספק מסגרת לקצת ‘ביחד’ אמיתי. זו יופי של בחירה אפילו לסופ”ש הקרוב, אז כנסו ללינק הבא, לבחירת ערכת קלפי טארוט שתתאים לכם, ותכינו את השולחן במרפסת או בפינת האוכל למשחק-הפתיחה. כמעט שבת שלום.