מזלות, אסטרולוגיה והייעוד הפנימי, מזלות אסטרולוגיים, אסטרולוגיה – התאמה בין מזלות, בשיחה טלפונית:

1901-729-763

או שלחו וואצפ:

050-916-3975

מזל גדי, מזל עקרב, מזל טלה, מזל שור, מזל דלי, מזל סרטן הם רק מקבץ מגלגל 12 המזלות, גלגל ה’זודיאק’ שהגיע אלינו מתרבויות מצרים ובבל העתיקות. סביב נושא המזלות צמחו תורות האסטרולוגיה והאסטרונומיה.
לכל מזל משויך כוכב או קבוצת כוכבים,לכל מזל משויך חודש קונקרטי בשנה,ולכל מזל מיוחסות תכונות-אופי ספציפיות. כך נכנסו מזלות שנקבעו לפני אלפי שנים לתרבות היומיום שלנו, וממשיכים להשפיע על החלטות ועל התייחסויות לתופעות ולאירועים שונים גם בימינו. כמובן שזה מדבר רק אל מי שפתוח לתובנה או לאמונה שיש בכוחם של מזלות וכוכבים להשפיע על מהלכים במציאות. בתרבויות הקדומות האמינו שהשמש,הירח והכוכבים פועלים ביקום ומשפיעים על האירועים בצורה מכרעת. בעת העתיקה היו מקבלים החלטה על יציאה מלחמה לפי הכוכבים היו מארגנים את העבודה החקלאית על פיהם, מחלקים את ימות השנה לפיהם,וממש נסמכים עליהם כעל יסודות-הבסיס של החיים. היום,למשל, אפשר למצוא ‘הד’ לזה בעולם הדתי היהודי, כשבצאת השבת כוכב ראשון מסמל את סיום סוף השבוע ואת המעבר לשבוע חדש. 
 
כאמור, לכל מזל מיוחסות תכונות אופי מסוימות. כך למשל מזל עקרב הוא ממזלות המים, מסמל עוצמה ואור,יכולת שליטה-עצמית, מזל שמסמל שאפתנות, יצירתיות,אינטואיציה, יעילות ועוד. אדם במזל עקרב יהיה בעל חושים ערים ומחודדים,יהיה מאוד קשה לרמות אותו,הוא קולט את השטח ואת מתחת לפני השטח. בהקשר הרומנטי אומרים שמזל עקרב יהיה נאמן וקנאי, וישקיע במערכת היחסים לאורך שנים.  
מזל מאזניים,למשל, הוא מיסודות האוויר, ניחן בתכונות של רומנטיקה,אידיאליסטיקה,בעלי חוש צדק ואיכפתיות חברתית. בני מזל עקרב ניחנו ביכולת תקשורתית גבוהה, ביכולת לשיתופי פעולה חברתיים, והרבה מהם יכולים להיות מנהיגים, ובכלל דמויות משפיעות בחברה.   
בלינק הבא תוכלו למצוא מידע על המזל הפרטי שלכם ועל כל מה שמעניין אתכם בתחום של מזלות ואסטרולוגיה באופן כללי.