פריסת קלפים ופתיחה בקלפי טארוט לפניות ופרטים חייגו 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

קלפי טארוט מפעילים את קסמם המיסטי מזה שנים ארוכות,מימי הביניים ועד זמננו. ברחבי העולם וגם בישראל יש אלפי חובבי-טארוט שפותחים בקלפים האלה בהתלהבות,וניהנים מהמסע הקסום שהקלפים האלה מציעים. דרכי המשחק עם קלפי טארוט הן מגוונות,יש כלמיני סוגי ‘פתיחות’ ו’קריאות’,יש כלמיני אפשרויות לפריסת הקלפים לשם תחילת המשחק,יש ורסיות שונות של איורי-דמויות על הקלפים,יש ערכות-טארוט בנושאים שונים,מותאמות לשה מסוימת,לתרבות ולארץ מסוימת וכך הלאה. נביא כאן כמה דוגמאות ל’פריסות’ שונות של פתיחת המשחק.
 
בין הפריסות הרבות של הטארוט ישנן: פריסת המשוואה,פריסת ה-12,פריסת מחומש,פריסת משוואה,פריסת משולשי אהבה,פריסת שלוש פתוח,פריסה בינאישית,פריסת השיעור הרוחני,פריסת הדרכה רוחנית,פריסה שנתית,פריסה קלטית,פריסת הכוכב,ועוד. הנה קצת רקע על כמה מהפריסות. הפריסה השנתית מסכמת את השנה שחלפה,ותוך שימוש בשלושה קלפים היא צופה לעבר השנה החדשה ומתייחסת לאתגרים שהיא תביא איתה,לקשיים ולבשורות הטובות. הפריסה ה’קרמאתית’ מנתחת באמצעות שלושה קלפים את הבעיות ואת השלילי בחיים ובעזרת שלושה קלפים נוספים מנתחת את המצבים החיוביים בחיים דמו קלף הצדק היא מרכזית בפריסה הזו. הפריסה הבינאישית מייחסת למערכות יחסים קיימות,למה שמוצלח בהן ולמה שבעייתי וקשה בהן ומציעה נתיבים לשיפור היחסים.
 
יש קריאות קלפי טארוט שהן מהירות במיוחד,ונועדו למי שחשובה לו הדרכה זריזה ‘על המקום’. בפריסות מסוג זה פותחים רק שלושה קלפים, והפתיחה המצומצמת הזו אמורה לשפוך אור על השאלה/הבעיה שלשמה נפתחה הפריסה. אלו מוגדרות פתיחת SOS והתשובה המכרעת במסגרתן ניתנת מהקלף האמצעי בפריסה. יש היום גם פריסות ממוחשבות לטארוט,ב’ציק-צ’אק באתרי אינטרנט,אפשר לפרוס,לבחור קלף ולקבל ניתוח קצרצר ‘אינסטנט’, אם כי אין כמו פתיחה מסודרת מול איש מקצוע ,שיתן את כל החוויה ויתייחס לתמונה הכוללת לעומק. כמובן שבשביל ליהנות מקלפי טארוט לא חייבים ‘מקצוענים’, אפשר בכיף לפתוח טארוט עם חברים, עם בני משפחה, עם קרובים,אפילו עם הילדים. בלינק הבא תוכלו לבחור לעצמכם ‘פתיחה’ בטארוט וגם ערכת קלפי טארוט לפי טעמכם.