כוכבים מזלות בזמן הקורונה, לשיחה על המזל שלכם חייגו 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

 

מזלות האסטרולוגיה משחר האנושות נחשבים לגורם שמשפיע על אירועי היומיום ועל מהלכים רחבים יותר בעולם כולו. לאסטרולוגיה ולמזלות בתוכה יש מקום של כבוד בתרבויות עתיקות ופרימיטיביות כמו גם בתרבויות מפותחות וגבוהות,מתקדמות וטכנולוגיות. המזלות הן תולדה של תרבויות עתיקות,ביניהן: מצרים,יוון, וסין העתיקות. גלגל המזלות הוא גלגל שמסמל את הזמן,זהו גלגל של שנה מלאה של 12 חודשים ושל 12 מזלות,גלגל שמתייחס לחלוקת מעגל-החיים לעונות השנה, לחודשי השנה,למעגלים של חקלאות ואיתני-טבע,גאות ושפל,ירח וכוכבים ותנועתם ביקום, וכדומה.

תרבויות עתיקות נסמכו על גלגל המזלות ועל החלוקה ל-12 חודשים גם בחיי החברה וגם בחיי המסחר שלהן,המזלות קיבלו התייחסות רצינית מאוד ועל-פי ‘גלגל הזודיאק’ נקבעו אירועים משמעותיים בחיי הקהילות של אז. ניתן לומר שעד היום כל העולם בעצם מתבסס על ‘גלגל הזודיאק’ הקדום בקביעת לוחות-הזמנים השוטפים בחיי היומיום. 12 המזלות נקשרים ל-12 החודשים כל מזל מתקשר לחודש קונקרטי ומאופיין בתכונות קונקרטיות. בין המזלות נמנים: מזל טלה,מזל בתולה,שור,מאזניים,סרטן,עקרב,קשת,מזל תאומים,מזל גדי, ועוד. יש באסטרולוגיה חלוקה ל: מזלות-אדמה ,מזלות-מים,מזלות-אוויר ומזלות-יבשה. הרבה אנשים אוהבים לערוך אצל אסטרולוגים מקצועיים מה שנקרא ‘מפה אסטרולוגית’,שבה מנותח גורלו של האדם, בהסתמך על שעת לידתו,על המזל הקונקרטי שלו וכדומה.

בתקופות של חוסר וודאות או של משברים מדיניים ואישיים ניכר ביקוש עולה למידע אסטרולוגי-מיסטי ולתשובות ‘רוחניות’ לאירועים. לכן,גם כיום בתקופת משבר הקורונה הרבה אנשים וגם אמצעי המדיה השונים מחפשים תשובות אצל מיסטיקנים,אסטרולוגים ויודעי ח”ן למיניהם. העיתונת הכתובה,המשודרת,מגזינים וגם אתרי אינטרנט רבים נותנים במות לנושא של אסטרולוגיה ול’ניתוחים’ של המשבר על פי כוכבים ומזלות. יש מי שיגיבו לזה בציניות,אבל יש גם מי שיתרשמו מזה ויגלו בזה עניין.

בלינק הבא תוכלו למצוא יופי של מאמרים על כוכבים ומזלות,אסטרולוגיה ותחזיות,תוכלו לקבל מידע מאנשי-מקצוע בהתאם למזל האישי שלכם ולנושאים שמעסיקים אתכם בהקשר זה. קדימה,כנסו!