תחזית “מיסטיקה” עכשיו עם עשרות מיסטיקנים ואסטרולוגים מומחים שעונים לכם בטלפון בכל הקשור למיסטיקה

1901-729-763

או שלחו הודעה וואצפ:

050-9163975

 

מטרת העל של המיסטיקה היא הגעה להגמשה עצמית, להתפטרות מהדעות הקדומות, מהשליליות הרודפת את בני האדם. מיקוד ברוחניות, בנתינה, בהדרכה, בעזרה, בהסתכלות על הדברים החשובים והמשמעותיים ביותר תוך ניתוק מהנאות החיים החומריות. פנימיות זו, מקורה בקבלה ונתינה, באחווה, בשלום, בטוהר.

 

המיסטיקה מובילה את האדם לחיפוש אחר תשובות לשאלות קיומיות, היא מובילה את האדם למסע אחר חיפוש העצמי והבנת העולם, היא מובילה לשינויים תפיסתיים ותודעתיים של החיים עצמם, של האנושות והיקום כאחד. המיסטיקה היא מסע לחיפוש הנפש – לתקשור עם הנפש, לתקשור עם יושויות עליונות. להבנת המניעים האמייתים של הנפש, למלא ולהשלים את הנפש.

 

בני האדם העסוקים בחומר וגשמיות נמצאים בדרגה רוחנית נמוכה מאוד, מה שגורם לתודעה שלהם להיות שונה מאוד. הם חיים חיים חומריים תוך חוסר התייחסות בעומקם של הדברים, ומסיבה זו מוצאים עצמם אבודים פעמים רבות. המיסטיקנים לעומת זאת, הם אנשים שעברו שינוי תפיסתי תודעתי. המיסטיקה הרוחנית השלמה היא טהורה ונקיה ועל העוסקים בה להיות כך גם הם.

 

חשוב להבין כי הרוחניות אינה רק קונספט דתי, אלא הרוחנית היא מושג מופשט שנובע מתוך תחום המיסטיקה. מיסטיקנים רבים כיום משתמשים בשיטות שונות של תקשור, קבלה, הילינג, רפואה הוליסטית, נומורלוגיה, טארוט ותחומים שונים העושים שילוב בין אלמנטים תרבותיים שונות.

 

החברה האנושית קיים מציגה עצמה כחברה מפוקחת וראציונלית, בה המדע הוא התחום הבולט והשולט, אך אנשים רבים נתקלים במהלך  חייהם בתופעות אותן המדע אינו יכול להסביר, מה שגורם להם להתחיל לערער, האם באמת כל דבר הוא הגיוני ומדעי? רבים מהם יוצאים למסע לחיפוש האמת. חלקם חווים התפקחות רוחנית ומקבלים את התשובות שהם היו צריכים, ולאחר מכן, הם יוצאים במטרה להעביר את הידע שלהם הלאה – ולעזור גם לאחרים במסע הרוחני שלהם.

 

הקונפליקט בין ההיגיון לחוסר הידיעה, לחוסר התשובות, לספקות, הוא מה שמערער את ההיגיון המקובל והמדע. המיסטיקן, רואה את הדברים שהאדם הרגיל אינו מצליח לראות, ומצליח להבין את הדברים אותם האדם הממוצע לא מצליח להבין.