טיפול דרך הילינג בטלפון לפרטים חייגו 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

 

סובלים מכאבי ראש לעיתים תכופות? מרגישים חולשה ועייפות? האנרגיות שלכם לא ‘משהו’?

על טיפולי הילינג שמעתם? אז לא מספיק לשמוע,כדאי להיעזר בהם ולהיווכח אך אפשר להרגיש בזכותם הרבה יותר טוב.
טיפולי הילינג יכולים לשחרר אתכם ממגוון בעיות,באמצעותם עובדים על האיזון האנרגטי בגוף ומארגנים אותו מחדש. אז איזה בעיות הוא יכול לפתור לכם, או לפחות להקל עליהן משמעותית? למשל: כאבי שרירים,כאבי גב ,מיגרנה, חולשה, עייפות כרונית, מתח, סטרס נפשי,ועוד. הטיפול בהילינג מבוצע בשתי שיטות עיקריות, האחת בטיפול מרחוק ללא מגע ישיר בין המטופל למטפל,והשנייה בטיפול שכולל מגע פיזי. בדרך כלל במהלך הטיפול מרגישים שינויים בחום-הגוף, לעיתים ‘עיקצוצים’, לעיתים הזעה, לעיתים חשים במעיין תחושת ‘ריחוף’. מי שמעביר את הטיפול חייב להיות הילר מוסמך, חשוב לבחור אכן במטפל עם רקורד רציני בתחום, במיוחד כי זה תחום עם המון ‘שרלטנים’. רוב המטפלים בתחום שיש להם מוניטין הם אנשים ‘עם קבלות’ ויש להם מאות מטופלים שמעידים על הטבה משמעותית כתוצאה מהטיפול בהילינג. אז תבואו עם ראש פתוח ובלי ‘דעות קדומות’, כי טיפולי הילינג הם תחום שאלפי אנשים מצליחים בזכותו לשפר משמעותית את הבעיות הבריאותיות שלהם.

אלמנט מאוד יפה בתחום ההילינג הוא עצם ההתייחסות לעולם הנפשי של המטופל ולעולם הפיזי-גופני שלו באותה מידה של רצינות. התפיסה הזו היא כמו זו של הרמב”ם, “נפש בריאה בגוף בריא”. לפיה, אם הגוף מאוזן אז הנפש רגועה יותר,והבנאדם גם מרגיש טוב יותר. לטיול בהילינג אם כך יש גם אספקט של שיחה אישית,היכרות אישית בין המטופל והמטפל. במובן הזה, זה מזכיר קצת ‘שיחת מבוא’ אצל הפסיכולוג. הגישה הזו רק מחזקת את האמון בין המטפל למטופל ומכשירה את הקרקע לאפקטיביות הטיפול.

בקיצור, תנו להילינג לטפל לכם ב’צ’אקרות’ ולפתוח אותן,לאזן לכם את האנרגיות בגוף ובחיים. בלינק הבא תמצאו מידע שימושי על הילינג וגם פרטים ליצירת קשר עם טובי המטפלים בתחום. בהצלחה!