נומרולוגיה ותורת המספרים גם בטלפון בתקופת הקורונה

1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-9163975

הנומרולוגיה בפשוטה היא למעשה הדרך בה אנחנו מפרשים את המתמטיקה. המתמטיקה היא שפה בפני עצמה, שפה של מספרים – המתמטיקה היא שפת היקום. המתמטיקה היא מושלמת וטהורה, ואינה משתנה בין שום תרבות ובשום מקום. בכל מקום בעולם, לא משנה מי אתה – אחד ועוד אחד תמיד שווה לשתיים. המתמטיקה משקפת את כל המציאות שלנו, ומהסיבה הזאת היא כ”כ מדהימה.

 

ואם מתמטיקה היא הצופן, הרי שהנומרולוגיה היא הפענוח – הנומרולוגיה היא צורת היישום של המתמטיקה על מנת להבין אותה על כל היבטיה – ודרכה – להבין את עצם הקיום שלנו כולו ואת סודות היקום עצמו. כל החיים שלנו – כל העתיד שלנו, הייעוד שלנו, המקצוע שלנו, הבריאות שלנו, משפחה, גורל, רוחניות, תחביבים ועוד – הכל – יכול לקבל הסבר מתמטי מדויק.

 

הגורל שלנו אינו דבר הנקבע לנו מראש, אלא הוא דבר שאנחנו קבענו מראש – עוד לפני שנולדנו. אנחנו לא סתם בחרנו להיוולד ספציפית באותו התאריך בו בחרנו להיוולד – וזה אומר הרבה מאוד עלינו. ואותו התאריך – אותו יום הלידה שלנו – הוא זה שחרץ את גורלנו – הוא זה שקבע את מספר הגורל שלנו – ואת מסלול החיים שלנו.

 

אנחנו הרבה יותר חכמים ממה שאנחנו חושבים, יצורים הרבה יותר מורכבים. קל לנו לשכוח שאנחנו יצורים נצחיים הגדולים מהחיים. אבל בחרנו בחיים, עם כל הקשיים שבהם נתקל בעתיד, ועל כן – הנומרולוגיה כאן בשביל לעזור לנו למצוא את הדרך בחזרה – הנומרולוגיה כאן בשביל להדריך אותנו לאיזה כיוון עלינו ללכת, איזה בחירות כדאי לנו לעשות ואיזה בחירות פחות כדאי לנו לעשות. עם מי כדאי לנו לבלות את זמננו וממי כדאי לנו להתרחק. איזה סוג אנשים אנחנו – מי עושה לנו רע, מה עושה לנו רע.

 

למעשה, הנומרולוגיה יכולה לומר לנו הכל – אנחנו רק צריכים ללמוד ולהבין אותה. ללמוד ולהבין את היופי שבטבע, את הדיוק, את הסימטריה. את הטוהר. ברגע שנתחיל להבין, החיים שלנו יהיו הרבה יותר קלים ממה שהם כיום, ואנחנו מיידית נפרח ונתקדם אל עבר ההגשמה העצמית.