יש לכל אחד ממכם מפה בכוכבים לפרטים חייגו 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

 

על פי אסטרולוגיה, הכוכבים יכולים לומר לנו את כל אשר אנחנו רוצים לדעת. אסטרולוגיה היא פתח אל העולם שמעבר, אסטרולוגיה נותנת לנו פרספקטיבה שונה לחלוטין על העולם שלנו. היא גורמת לנו להבין דברים שמעולם לא היינו יכולים להבין לולא האסטרולוגיה. אסטרולוגיה היא תחום שעסקו בו עוד משחר ההיסטוריה והיא מבוססת על תצפיות ארוכות שנים שהומשכו ונערכו במשך דורות.

 

אסטרולוגיה בעבר היוותה חלק בלתי נפרד מן האסטרונומיה והייתה לתחום מחקר מדעי לכל דבר ועניין. שנים של מחקר בתחום אסטרולוגיה ושנים רבות של תצפיות וחישוב כוכבים הובילו למציאת הקשרים ברורים ומובהקים בין המציאות והעתיד אל בין מצבם של הכוכבים. הדבר דרש למידה קפדנית של שנים כמובן.

 

על פי חישוב הכוכבים, מצאו האסטרולוגים הקשרים רבים. קשה שלנתק את המיסטיקה והאנרגיה הקוסמית הקיימת בין הכוכבים. הכוכבים, העולם החיצון, הוא דבר הרחוק מהישג ידו של האדם, ומבחינה תפיסתית ותודעית הם דברים שלאדם ולמוח האנושי קשה לתפוס ולאבד. אנחנו לא באמת מבינים מה הם אותם הכוכבים וכיצד הם עובדים, ואסטרולוגיה מאפשרת לנו לעשות בדיוק את זה – להבין את הכוכבים, להבין מה המשמעות העמוקה שלהם, מה ההשלכות שלהם עלינו, ולמה הם נמצאים בצורה בה הם נמצאים.

 

בעזרת אסטרולוגיה, אנחנו יכולים לערוך לכל אירוע ולכל אדם מפה אסטרולוגית מדויקת ועל ידי חישוב הזוויות הנוצרות בין הכוכבים והבתים אנחנו יכולים להגיע למסקנות רבות. כל כוכב מסמל תכונות אופי שונות, חוזקות, חולשות – ועל ידי מפה אסטרולוגית ניתן לנתח את כל היבטי החיים – החל מפרנסה, לימודים, זוגיות, משפחה ועוד.

 

אסטרולוגיה מאפשרת לנו לגלות את הנסתר, וללמוד את סודותיהם של הכוכבים – לכוכבים יש משמעות הרבה יותר עמוקה ממה שנראה לנו לכאורה, והאסטרולוגיה חושפת בפנינו את סודם. היא מאפשרת לנו לקבל פרספקטיבה שונה וייחודית על החיים שלנו ובכך היא נותנת לנו את האופציה לראות קדימה, לראות את העתיד שלנו ובכך לבחור בדרך האופטימלית ביותר עבורנו.