מיסטיקה וגילוי עתידות, והכל בטלפון עם מומחי קבלת הנסתר:

1901-729-763

או שלחו וואצפ:

050-916-3975

מיסטיקה יהודית היא תחום מרתק, ולא צריך להיות דתי בשביל לגלות בה עניין. מספיק להיות בנ’אדם שיש לו שאר-רוח ,סקרנות לגבי הקיום האנושי, וקצת רצון לחיות ‘מעל ליומיום’,לקבל ערך מוסף רוחני לחיים -זה מספיק בשביל להכניס קצת מיסטיקה וצבע לחיים. המעגל של עבודה-לימודים-משפחה הוא די משעמם לפעמים,גם כשהוא חשוב וחיובי,והרבה פעמים חסר לנו ‘עוד משהו’,שקשה להגדיר מהו. מיסטיקה יכולה למלא לנו את ה’עוד משהו’ הזה, את חיי הרוח והנפש. כשאומרים ‘מיסטיקה יהודית’ ברוב המקרים עולות האסוציאציות של ‘קבלה’ ושל ספר ‘הזוהר’,’מעשה מרכבה’ וספר ‘היצירה’. הקבלה היהודית חובקת בתוכה תכנים מרתקים,והולכת שנים אחורה,לקבוצות של חכמי עם ישראל לדורותיו,ביניהן: חסידים,קראים,שבתאים,פרושים וצדוקים,רבנים ומכובדים כמו: שמעון בר יוחאי,רבי סעדיה גאון,הרב חננאל,הרב רקנאטי,רבי אבולעפיה,הארי הקדוש,חכמי המישנה,הרמב”ם ודומיהם. ראשיתה של הקבלה ככל הנראה במאה ה-12 באירופה ובמרכזה עומדת התפיסה שלפיה ‘המקובל’ מתקרב אל האלוהים ממקום עמוק של ‘שורש הנשמה’ ומגיע לידי אחדות איתו באמונה שעוצמתה ‘אינסוף’. הקבלה היא מעל ליומיום,ומוזכרות בה ‘עשר הספירות’,יסודות האדם והקיום,היסודות שאלוהים ברא באמצעותן את הקיום,הן אבני-הבניין שלנו,וביניהן: כתר, בינה, חוכמה,חסד, תפארת,מלכות וכו’. 

 
לפי ‘הקבלה המעשית’ היהודית, העולם נברא גם על יסוד שמות-האל  והם שמשפיעים על  

האירועים בעולם המציאות. מכאן גם כל נושא ה’קמעות’ שבמסגרתו מוזכרים וחקוקים שמות האל,מתוך אמונה שהאדם הנושא אותם בסמוך לגופו יזכה בשמירה ובמזל טוב. 
המילה ‘קבלה’ בהקשר היהודי מסמלת מסירת דברי תורה וטעם מאב לבנו, הציבור ש’מקבל’ את החוכמה העתיקה ,מכבדה ומיישם אותה לאורך הדורות. יש שסבורים שלפני ‘הקבלה’ קדמה לה תור ‘הסוד’ היהודית, ושממנה בעצם ‘נולדה’ ‘הקבלה’ המוכרת. יש מי שסוברים שכל זרם/תורת הקבלה, כולל תורת ‘הסוד’ הם אחד,כלומר: תורה אחת שהתפתחה במרוצת השנים וקיבלה את מתכונתה הנוכחית במרוצת הדורות. כך או כך, עובדה היא שתורת ‘הקבלה’ מעסיקה ומרתקת אליה מיליוני יהודים בכל העולם,וגם ציבור שאיננו יהודי. אוכלוסיית האוונגליסים בארצות-הברית למשל,מאוד בקיאה ב’קבלה’ ומאמצת לחיקה באהבה הרבה מיסודותיה. והם כלל אינם יהודים. בלינק הבא תוכלו לצלול לעולם הקבלה המרתק,בטוח שתמצאו שם עניין אישי.