מיסטיקה וטלפתיה בטלפון חייגו ותשמעו 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

 

טלפתיה היא תחום מאוד בולט של מיסטיקה. עדויות לטלפתיה מצויות עוד בעת העתיקה ובכתבי העת והממצאים האריכאולוגים שגילו. טלפתיה היא תחום שמעורר סקרנות רבה מאוד, הטלפתיה היא תחום שנמצא מעבר לתודעה הרגילה, היא דבר שמרבית בני האדם לא מסוגלים לתפוס באמצעות חמשת החושים הפיזיים שלהם, ועל כן היא מוגדרת יכולת על-טבעית.

 

אם כן, טלפתיה היא הלחם של המילים ביוונית טל = רחוק ופתוס = רגש, כלומר, היכולת לחוש בדברים ולהרגיש דברים ממרחק לא מוגבל. כאמור, הטלפתיה היא תחום מאוד בולט של מיסטיקה והיא מהווה למעשה את אחד מהסוגים של יכולות התפיסה העל-חושיות הידועות בשמן כחוש השישי. הטלפתיה בפשוטה היא היכולת להבחין, לעבד ולקלוט מידע מהתת-מודע אל תוך התת-מודע ובכך לחוש ולהבין באופן ברור את מחשבותיו ורגשותיו של האדם מבלי הצורך להשתמש באף אחד מחמשת החושים הפיזיים.

 

אנחנו מכירים את הטלפתיה בפשוטה כיכולת לקרוא מחשבות. הטלתפיה היא תופעה מתחום הפאראפסיכולוגיה, כלומר, מה שמעבר לפסיכולוגיה. הפסיכולוגיה היא תחום מדעי העוסק בדברים אותם אנחנו יכולים לחוש בעזרת חמשת החושים, והיא תחום שנותן תוקף אך ורק לדברים המתקבלים על הדעת האנושית. פאראפסיכולוגיה לעומת זאת, היא תחום של מיסטיקה, שלוקח בחשבון את כל הדברים שהתודעה האנושית לא יכולה לתפוס, ועל כן – הגישות שונות לחלוטין.

 

למעשה, המחקר בתחום הוא אפילו לא אפשרי, שכן אדם שאין לו את החוש השישי, לא מסוגל בכלל לחוש בדברים שמעבר לתודעה האנושית, ועל כן, מחקר בנושא יהיה לא אפקטיבי ואף לא ניתן לביצוע. על כן, המדע מתנגש עם מיסטיקה.

 

על פי טלפתיה, המוח משדר אותות כלפי חוץ בתדרים שהאדם לא מסוגל לחוש בהם, וה”מדיום” קולט את אותם התדרים ומצליח לפענח ולעבד אותם. על פי המדע, המוח לא משדר אותות כלפי חוץ, אבל כמובן שהנחה זאת אינה אובייקטיבית – היא מתבססת באופן יחסי לאדם שמשתמש רק בחמשת החושים שלו, ומתעלמת מהקיום של התפיסה העל-חושית ומהיכולת של האדם לראות את העולם שמעבר ולחוות את הדברים המוגדרים “על-טבעיים”.