ניתוח מדויק של מפה אסטרולוגית בטלפון 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

 

באסטרולוגיה, קיימים 12 מזלות המייצגים את 12 קבוצות הכוכבים שבשמיים. מזלות אלה מחולקים לתכונות ומאפיינים שונים, והם נלמדו במשך שנים רבות עד לכדי מה שאנחנו מכירים כיום כ-12 מזלות אסטרולוגיים. פרשנויות שונות ניתנו ל-12 המזלות בתרבויות השונות וכמו כן גם ראו בהם השפעות שונות, בהתאם לתרבות הנהוגה והרלוונטית אל אותו המקום.

 

אך בכל סוגי האסטרולוגיה, ניתוח מזלות נעשה באותו אופן – סרטוט מפה אסטרולוגית המציגה את מצבם של גרמי השמיים ברגע נתון. על מנת לבנות פרופיל אסטרולוגי לבן אדם למשל, צריך לסרטט את המפה האסטרולוגית שלו ביום היוולדו – זאת תהיה המפה לפענוח הפרופיל האסטרולוגי שלו. מפה זו היא מדויקת וייחודית, אך נתונה לקבל פרשנויות שונות.

 

על מנת לקרוא את המפה וללמוד על מזלות אסטרולוגים, עלינו לשים לב לתכונות בולטות במיקום הכוכבים, או לזוויות בולטות שנוצרות בין הכוכבים שיכולות להעיד לנו דברים קריטיים. 12 קבוצות הכוכבים – מזלות – מקיפים את הגלגל ומארחים בכל פעם כוכבי לכת שונים הנעים על צירים באופן קבוע – תחילה הם מארחים את השמש, לאחר מכן את הירח, אופק, מרקורי, ונוס ומארס.

 

הכוכבים הם הגורמים העיקריים והמשפיעים ביותר על הפרופיל האסטרולוגי והמפה האסטרולוגית שלנו, ולהם תכונות והשלכות רבות עלינו, על החוזקות שלנו, החולשות שלנו והעתיד שלנו. הם למעשה מה שמגדיר אותנו. אחרי כוכבים אלו מגיעים כוכבים תקופתיים שמשפיעים ספציפית על תקופת זמן נתונה – יופיטר, סאטורן, אוראנוס, נפטון ופלוטו.

 

עלינו להעריך את השפעת מיקומו של כל כוכב מול הציר המרכזי שלנו שהוא השמש – ולברר האם המיקום במזל הוא תומך או חוסם. עלינו לשים לב גם ליסודות שבמפה בהשוואה לשמש. בשלב הזה אנחנו נוכל לקבל פרופיל אסטרולוגי ברור לגבי התכונות של מזלות וההשפעה שלהם עלינו באופן אישי מכל היבטי החיים. הניתוח האסטרולוגי המדויק נעשה תוך התחשבות בשעת הלידה של האדם , שכן גם היא גורם מאוד משפיע על תכונות האדם ומצב הכוכבים.