ניתוח מזלות עם אסטרולוגים בכירים לפרטים חייגו 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

 

ניתוח מזלות אסטרולוגיים – מזל תאומים

מזל תאומים הוא המזל השלישי בגלגל המזלות האסטרולוגיים. מזל תאומים הוא מבין מזלות האוויר, והוא מאופיין ביכולת תקשורת ייחודית, באינטלגנציה גבוהה מאוד, בחשיבה אנליטית וריאלית. בני מזל תאומים הם אנשים שאוהבים מאוד לפעול עם השכל, אנשים עם יצר סקרנות גדול מאוד, תמיד שואפים לחקור ולגלות דברים חדשים, לא אוהבים לבסס את הדעה שלהם אם אין להם הוכחות. הם אוהבים לבחון את הדברים מכל הכיוונים ולא מסתפקים בהסברים פשוטים.

 

בני מזל תאומים אוהבים להיות בעשייה מתמדת, הם תמיד בתנועה, הם מאוד גמישים ומאוד נוחים עם אנשים אחרים. קשה להם להתמקד בדבר אחד, הם תמיד מנסים לעשות כמה דברים בעת ובעונה אחת ולא מצליחים למקד את תשומת הלב שלהם בעיקר – מה שמוריד את הביצועים שלהם ויכול להוות בעבורם מכשול. הם אנשים שמחפשים גיוון בחיים, וקשה להם להתמיד עם בן זוג אחד. בני מזל תאומים מאופיינים בדו-פרצופיות, וקשה להם מאוד להיות החלטיים. הם סובלים מדיסוננס שניכר מאוד מה שמקשה על קשרים קרובים עם אנשים.

 

ניתוח מזלות אסטרולוגיים – מזל סרטן

מזל סרטן הוא מבין מזלות המים, והוא המזל הרביעי בגלגל המזלות לאחר מזל תאומים. בני מזל סרטן מאופיינים ברגישות גבוהה מאוד, ויכולת להיות מושפעים מאוד מן הסביבה – חוסר יציבות וחוסן נפשיים. ניתן לומר עליהם שהם חסרי עמוד שדרה וקל מאוד להשפיע עליהם, הם נפגעים בקלות וקל להוריד להם את המורל, אך עם זאת, כאשר הם נמצאים עם אנשים הקרובים אליהם, הביטחון העצמי שלהם משגשג והם לוקחים את העניינים לפיקודם.

 

הם אנשים מאוד דאגניים ואכפתיים, תמיד יש להם רצון טוב, אוהבים לעזור, אוהבים להגן על החלש, רודפים אחר הצדק בכל מחיר. כחלק מן מזלות המים, הם אנשים מאוד חביבים, מסוגלים להזדהות עם כל אחד, נותנים לכל אחד תחושת שייכות ותחושת אכפתיות וכן הם אנשים מאוד אהובים ואהודים בקרב החברה. אנשים מאוד משפחתיים ובני זוג נאמנים וטובים.