תחזית לכל המזלות מהאסטרולוגים הטובים שלנו לפרטים חייגו 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

ניתוח מזלות אסטרולוגיים – מזל אריה

מזל אריה הוא אחד מן מזלות האש, מזלות המאופייניים בלהט שלהם, באגרסיביות, בנוכחות, מנהיגות, שתלטנות. בני מזל אריה הם אנשים שתמיד אוהבים להיות במרכז העיניינים, אוהבים להוביל את כולם, בעלי כושר הנהגה מצוין, כריזמה מטורפת, יכולת לסחוף אחריהם את כולם. האריה הוא מלך החיות, הוא אצילי אך גם גאוותן ובעל נטייה לשחצנות ושתלטנות. בני מזל אריה לא אוהבים לקבל פקודות וקשה להם מאוד שאומרים להם מה לעשות.

 

בני מזל אריה נוטים להשתחצן הרבה וקשה להם לעבוד בשיתוף פעולה עם אחרים. הם נוטים לחשוב שהם יודעים לעשות הכל בצורה הטובה ביותר. בני מזל אריה הם אנשים בעלי עקרונות חזקים ואוהבים לקבל כבוד – זה נושא שמאוד חשוב להם. חשוב להם שיפנו אליהם בכבוד, והם לא אוהבים שמזלזלים בהם. עם זאת, בני מזל אריה הם אנשים נאמנים וכנים ותמיד יש בהם צורך להיות נוכחים. בני מזל אריה הם דיפלומטים מצויינים ומתאימים לתפקידי ניהול ולתפקידים ייצוגיים.

 

ניתוח מזלות אסטרולוגיים – מזל בתולה

מזל בתולה שייך אל מזלות האדמה ביחד עם מזל שור וגדי. בני מזל בתולה מאופיינים ביציבות שלהם, בחיבור אל הקרקע, בשליטה על המתרחש בחיים שלהם. הם אנשים סבלניים, דעתניים ושכלתנים. הם אוהבים לפעול בצורה תבניתית וחשוב להם מאוד לשמור על אסתטיקה, סדר וארגון, וקשה להם מאוד לפעול בצורה אחרת. הם אנשים מאוד ביקורתיים ופרפקציוניסטים ולא אוהבים להתפשר על פחות ממושלם.

 

בני מזל בתולה תמיד מקפידים על הופעה חיצונית מסודרת ומתוקתקת, אוהבים שהכל לפי הספר, חשוב להם מאוד לשמוע מה אחרים חושבים על עצמם והם בעלי יכולת ביקורת עצמית טובה מאוד. הדעות שלהם מאוד אובייקטיביות והן תמיד מבוססות על הראצינל, תוך הקדשת מחשבה רבה לכל פרט ופרט. בני מזל בתולה תמיד אוהבים לרדת לפרטים הקטנים, לנתח דברים לעומקם, ולא מסתפקים בהסברי פשט.

 

בני מזלות בתולה הם אנשים פשוטים, צנועים, נעימים, יש להם נטייה לחוסר ביטחון, דימוי עצמי נמוך, בדרך כלל הם אנשים מופנמים וקשה להם להראות את הרגשות שלהם כלפי חוץ מה שמקשה על אחרים להבין אותם לעומק. הם לא מחפשים מחמאות ומתאים להם קריירה במקצועות אנליטיים כמו חשבים, מחקר ופיתוח, מדע וטכנאות.