ניתוח מדהים מהאסטרולוגים שלנו לפרטים חייגו 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

 

ניתוח מזלות אסטרולוגיים הוא הבסיס להבנת האסטרולוגיה. מזלות אסטרולוגיים הם מה שקובע את תכונות האופי שלנו, את העתיד שלנו, את סוג האנשים שאנחנו, את ההתאמות הזוגיות שלנו, את התחומים בהם אנחנו חזקים ואת התחומים בהם אנחנו חלשים. מזלות אסטרולוגיים יכולים ללמד אותנו הרבה מאוד על עצמנו, וההבנה של מזלות אסטרולוגיים לעומק יכולה לעזור לנו לממש את עצמנו בצורה הטובה ביותר ובדרך אל ההגשמה העצמית.

 

אם כן, על מנת להבין את המשמעות של מזלות, עלינו לנתח אותם לעומק ולהבין מה מאפיין כל מזל ומזל, ואיך זה בא לידי ביטוי בחיים שלנו. ניתוח מזלות מבוצע על פי פרמטרים רבים, כך שגם למיקום כוכבי הלכת והזויות הנוצרות בינם לבין קבוצות מזלות יש השפעה רבה וייחודית המשתנה מכל אדם לאדם. מזלות מתחלקים כמו כן לארבעה יסודות המסתעפים לבתים הקשורים בתחומים השונים בחיים שלנו.

 

ניתוח מזלות – ניתוח מזל טלה

מזל טלה הוא המזל הראשון בגלגל המזלות האסטרולוגיים, והוא מזל מיסוד האש. הוא מזל שמאפיין מרץ והתלהבות, ובני מזל טלה הם אנשים שתמיד מנסים למצוא הזדמנויות חדשות ולחדש את עצמם, הם אנשים שתמיד אוהבים להיות בפעולה, לא אוהבים לנוח, יש להם אופי סוחף וסוער. הם מאוד להוטים להגיע לתוצאות מיידיות ויש בהם חוסר סבלנות. קשה להם לדחות סיפוקים וריגושים, והם מתאימים לתפקידים ניהוליים, פיקודיים, הדורשים מרץ רב. בני מזל טלה מאופיינים ביכולת ביקורת עצמית, בשליטה טובה בניהול, שיווק ומדעי החברה. אנשים שמאוד אוהבים להיות נוכחים ולקחת חלק, אוהבים להיות במרכז העיניינים ולשמש דוגמה עבור אחרים.

 

ניתוח מזלות – ניתוח המזל שור

מזל שור הוא המזל השני בגלגל המזלות, המגיע אחרי טלה. מזל שור הוא מזל אדמה, מזל שורשי, יציב, מאופיין בראש על הכתפיים, איפוק, מחושבות, שיקול דעת. בני מזל שור הם אנשים זהירים, שתמיד יחשבו הרבה לפני שהם בוחרים במשהו. הם אנשים עם סבלנות רבה, אנשים רגישים מאוד, שמרניים, ויש בהם רכושניות מסוימת. הם נוטים לתלות את האושר שלהם בהנאות חומריות. הם אנשים שמאוד אוהבים קרבה וקשרים חזקים עם אחרים, אנשים משפחתיים מאוד. תמיד זקוקים למילים חמות, לחום ואהבה.