ייעוץ מדויק ומדהים במיסטיקה חייגו 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

כשמדברים על מיסטיקה, קשה שלא להעלות את נושא ניבוי העתידות. ניבוי העתידות הוא אכן בין הענפים הפופולרים ביותר של מיסטיקה, והוא ענף פופולרי מאוד מאז ומתמיד בכל מה שקשור אל מיסטיקה. ניתן לומר שניבוי עתידות הוא הצד המסקרן ביותר של המיסטיקה, ולא סתם הוא גם הצד הפופולרי ביותר, והיה פופולרי מאוד מאז ומתמיד.

 

עוד בתנ”ך שמענו פעמים רבות על אנשים שעסקו בניבוי עתידות, לרוב הם מוזכרים בראייה שלילית – שכן על פי היהדות, אסור לנו לדעת את העתיד שלנו, והעיסוק בניבוי עתידות הוא אסור ופסול לחלוטין. מדובר בנסתר, בדברים שהאדם לא אמור להבין בהם ולא אמור לספוק בהם, זה לא מידע שמיועד אל היצורים החומריים והגשמיים.

 

יכולת ניבוי העתידות מבוססת למעשה על יכולת מיסטית לדעת מה יקרה בעתיד. ניבוי עתידות נעשה בפרקטיקות שונות ומגוונות שהתפתחו עם השנים בתרבויות השונות מסביב לעולם, בהתאם לנהוג ולמקובל באותו המקום. בעבר העיסוק בניבוי עתידות נעשה בסתר, וגם החלטות מדיניות והחלטות חברתיות נעשו תוך התייעצות עם מגדי עתידות, שעוררו את סקרנות ההמון.

 

בתחומי מיסטיקה שונים מסביב לעולם התפתחו שיטות שונות של ניבוי עתידות, בינהן למשל האסטרולוגיה – שהיא תחום אחר של מיסטיקה שבסופו של דבר התפתח ומטרתו העיקרית היא לחזות את העתיד- ולגלות מה צופן לנו העתיד על פי חוכמתם של הכוכבים. על פי אסטרולוגיה, לזוויות הנוצרות בין כוכבי הלכת והמצאותם בבתים השונים יש משמעות רבה על גורלנו ועל הנתיב של החיים שלנו.

 

יש עוד שיטות רבות ומוכרות של מיסטיקה לניבוי העתיד, ובינהם פתיחת קלפי טארוט, פתיחה בקפה, תקשור, כדור בדולח, אורקל ועוד. ניבוי עתיד הוא תחום בעייתי מאוד כפי שצוין, כיוון שבתרבויות רבות נחשב לתחום אפור ולתחום אסור שגם העיסוק בו הוא שלילי, ואולי אף מוטב שלא להתעסק בתחום שכזה על אף הסקרנות הרבה המתעוררת כאשר אנחנו חושבים על העתיד שלנו.