נומרולוגיה אותיות, נומרולוגיה שנה אישית נומרולוגיה תחזית אישית, תורת המספרים בשיחה טלפונית לא צריך פגישה:

1901-729-763

או שלחו וואצפ:

050-916-3975

נומרולוגיה, תורת המספרים, מייחסת חשיבות יוצאת דופן אל המספרים. לכל מספר יש תדר משלו, אנרגיות משלו ומאפיינים משלו. באופן הזה, כל מספר מייצג תכונות אחרות, שאיפות אחרות, יתרונות וחסרונות שונים. לכל מספר חוקיות והשפעה רבה על החיים שלנו, וחשוב שנבין את המשמעות של כל מספר ומספר לפי נומרולוגיה על מנת שנוכל לדעת כיצד עלינו לפעול בתחומים השונים.

 

כאמור, נומרולוגיה שמה דגש מיוחד על כמה וכמה מספרים ספציפיים שמלווים אותנו במהלך החיים. אחד מן המספרים האלה, הוא מספר הגורל שלנו, שהוא למעשה תאריך הלידה שלנו, ולפי נומרולוגיה הוא מהווה את הגורם המשמעותי ביותר בעל ההשפעה הגדולה ביותר על חיינו. עם זאת, ישנם עוד כמה וכמה מספרים שנחשבים למשמעותיים ועוצמתיים במיוחד לפי נומרולוגיה, ואיתם ניתן לכלול את מספר הבית שלנו.

 

הבית שלנו, הוא למעשה ההיכל שלנו. הבית שלנו הוא ההגדרה שלנו. הוא מייצג את האישיות שלנו, הוא המפלט שלנו. כשאנחנו רוצים לברוח מן העולם, אנחנו מגיעים הביתה. כשאנחנו רוצים מקום בטוח, אנחנו רצים הביתה. אנחנו בוחרים איך לעצב את הבית, אנחנו בוחרים איך לסדר את הבית – למעשה, הבית הוא ביטוי של הלב שלנו ושל האופי שלנו, ומהסיבה הזאת, מספר הדירה הוא מספר בעל משמעות חזקה מאוד.

 

לפי נומרולוגיה, הכל מתחיל מהבית שלנו, ולכן, למספר הדירה השלכות גדולות מאוד על הלכי הרוח בתוך הבית, ככה שלמשל מספר דירה שלא מתאים לנו, יכול לגרום לכאוס, לחוסר הצלחה, לריבים ולסכסוכים ויכול לגרום לכך שדברים פשוט מאוד לא יסתדרו כשורה, ולעומת זאת, מספר דירה טוב, יכול להביא לנו פרנסה טובה, הצלחה, חיזוק הקשרים בין בני הבית ועוד.

 

חשוב מאוד שהמקום הקרוב ביותר אלינו, הבית שלנו, ההיכל שלנו, יהיה המקום הבטוח ביותר עבורנו והאופטימלי ביותר בעבורנו. זה למעשה יכול להשפיע על כל המציאות שלנו, על כל המזל שלנו ועל כל הגורל שלנו כאחד. מהסיבה הזאת, לפני שבוחרים דירה, חשוב מאוד להתייעץ עם נומרולוג מומחה בנושא, על מנת לוודא שאתם מבטיחים לעצמכם עתיד טוב ומבטיח בדירה.