תשובות לכל השאלות שלכם בתורת המספרים עכשיו גם בטלפון עם הנומרולוגים שלנו לפרטים חייגו 1901-729-763

או שלחו וואצפ:

050-916-3975

נומרולוגיה היא חוכמת המספרים – השפה הרשמית של היקום. היקום שלנו בנוי כולו ממספרים, החבויים מתחת לכל דבר. לכל מספר אנרגיה ומשמעות ייחודים לו שמאפיינים רק אותו, וכמו שאר הדברים בעולם, גם אנחנו, בני האדם בנויים ממספרים שמשפיעים עלינו בצורות כאלה ואחרות, כאשר המספר העיקרי בחיים שלנו הוא מספר הגורל שלנו – שכלול המספרים שנמצאים בתאריך הלידה שלנו.

 

נומרולוגיה מסתמכת על מספרים ואותיות – שכן גם את האותיות ניתן בסופו של דבר להמיר למספרים. הבנה של שפת המספרים יכולה לעזור לנו להבין את עצמנו באופן משמעותי. אנחנו יכולים להבין בדיוק מה המניעים האמיתיים שלנו, מה החסמים הרגשיים שלנו, מדוע לא הולך לנו בדברים מסויימים שאנחנו מנסים לעשות, ומדוע אנחנו מרגישים באופן כזה או אחר.

 

בעזרת נומרולוגיה אנחנו יכולים להבין כיצד נוכל להיות גרסה משופרת של עצמנו. אנחנו נוכל בדיוק לדעת באיזה נקודות חשוב לגעת, מה בדיוק החולשות שלנו וכיצד ראוי שנטפל בהן. מהסיבה הזאת, הייעוץ הנומרולוגי הוא חשוב ביותר, ולפני כל החלטה גורלית שלוקחים בחיים – לפני שמחליטים מה ללמוד, לפני שבוחרים זוגיות, לפני שעוברים דירה – חשוב לפנות לייעוץ נומרולוגי.

 

נומרולוגיה לוקחת חלק גדול מאוד מהחיים שלנו, וחשוב תמיד לייחס לה חשיבות ותשומת לב רבה. עלינו להכיר היטב את האנרגיות של המספרים השונים וללמוד את השפעתם עלינו. בעזרת חישובים שונים והמרות של אותיות ומספרים – נוכל לקבל מידע רב אליו אנחנו לא שמים לב או לא מייחסים חשיבות. יש לזכור שעל פי נומרולוגיה מספר הגורל שלנו הוא הגורם המשמעותי ביותר שמשפיע עלינו.

 

בעזרת אבחון נומרולוגי, הנומרולוג יוצר לכם מפה נומרולוגית אישית שעושה שימוש בתאריך הלידה, בשמם של ההורים שלכם ובשמכם הפרטי ושם המשפחה שלכם. במידה ויש בני זוג וילדים, גם הם יכללו במפה האסטרולוגית שלכם. לאחר מכן, מחשבים את הנתונים ומגיעים בסופו של דבר לצמצום – מספר אחד. דרך המספר האחד הזה, ניתן להסיק מסקנות רבות מאוד ולהבין בדיוק את המשמעות הנכונה.