תורת המספרים נומרולוגיה עם ייעוץ בטלפון מעשרות נומרולוגים

1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-9163975

נומרולוגיה – המיסטיקה של המתמטיקה

אולי מתמטיקה לא הייתה המקצוע האהוב עליכם בבית הספר, אבל לא לימדו אותנו כתלמידים שלמעשה המתמטיקה היא שפתו של היקום כולו. כל הבריאה יכולה להיות מוסברת על ילדי מונחים מתמטיים. המתמטיקה היא מערכת מכילה, מושלמת, טהורה ורציפה. מהדרך שבה כוכבים זזים, לאיך שדברים צפים במים או נופלים לאדמה על-ידי כוח המשיכה, מתמטיקה מסבירה כל דבר ביקום שלנו. המתמטיקה היא למעשה מיסטיקה בתחפושת.

 

מה שהכי מדהים במתמטיקה, זה שלא משנה מהיכן הגעת, מה התרבות שלך או מה הלכי הרוח החברתיים, שום דבר לא ישנה את העובדה שאחד ועוד אחד זה שתיים. זה דבר שבלתי ניתן לשינוי, וזה מעניק בסיס קוהרנטי של מדידה, המגדיר את כל היחסים המרחביים עם דיוק ניבואי. המתמטיקה מתרגמת את עולמנו הרוחני לפורמולות פיזיקליות. היא מגשרת בין הרוח לעולם המוחשי, העולם החומרי.

 

מהי המשמעות של המספרים?

המספרים הם האותיות של השפה המקודשת הזאת. יש עשרה מהם, ואפילו המספרים הגדולים יותר מורכבים מה-10 הבסיסיים. כל ספרה היא קסומה, אבן בניין מיסטית, המגדירה לוגיקה ניבואית בדרך מובנת ופשוטה להבנה – ביחד, היחסים שלהם ממחישים את היקום הכולל המכיל והעוטף שלנו, באופן בו כל מספר ממחיש את היקום הפרטי שלנו – דרך החיים שבחרנו, הנפש שלנו, המטרה שלנו, חיי האהבה שלנו, הזוגיות שלנו והגורל הרחב שלנו. כפי שמיסטיקנים אמרו מאז ומתמיד – כמו שלמעלה ככה למטה – כמו שעם – בלי.

 

מה זה נומרולוגיה?

נומרולוגיה היא איך שאנחנו מפרשים את אותה המתמטיקה הקדושה, ואיך אנחנו מיישמים אותה על מנת להבין את כל ההיבטים של הקיום שלנו. חיי האהבה שלנו, הקריירה שלנו, העסק שלנו, המשפחה שלנו, החברויות שלנו, רוחניות, הפנאי שלנו והאישיות שלנו יכולים להיות מוסברים בעזרת הנומרולוגיה.

 

הרבה מאוד אנשים טוענים שהיום בו הם נולדו קובע את גורלם. האמת היא ההפך – אנחנו מחליטים מדי ניוולד, לפני שעוד נולדנו, תוך בחירה בתאריך זה מסיבה.