לשיחה עם נומרולוגים שיתנו לכם פרטים על האותיות בשם שלכם חייגו 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

 

נומרולוגיה היא לא רק תורה של מספרים אלא גם תורה של אותיות, ועל פי נומרולוגיה לאותיות בשם הפרטי יש השפעה מאוד גדולה עלינו והם יכולים לספר לנו על עצמנו כל דבר – החל מהתכונות שלנו ועד לגורל ולעתיד שלנו. לכל אות רמת אנרגיה שונה ומשמעות אחרת שמשפיעה בכל תחומי החיים ולפי נומרולוגיה ניתן להבין את ההשפעות לעומק בצורה רבה ומפורטת.

 

משמעות האות ד’ בשם הפרטי לפי נומרולוגיה –

אנשים עם האות ד’ בשם הפרטי הם אנשים חיוביים ואופטימיים בכל מצב, הם תמיד רואים את חצי הכוס המלאה ואת הצד הטוב שבחייהם. הם אוהבים ליזום, ליצור, להביא רעיונות חדשים, להמציא את עצמם מחדש. הם בעלי יכולת ריכוז מאוד טובה ואוהבים להיות ממוקדים במטרות שלהם. אנשים מאוד סמכותיים, שיודעים להנהיג ויודעים לנהל אחרים, הם בעלי יכולת להתמיד בכל דבר ולוקחים את המשימות שלהם תמיד ברצינות. הם אוהבים את הקריירה שלהם ומקדישים מעצמם מעבר למה שצריך. יש להם חוש ארגון מצוין והם אוהבים סדר.

 

משמעות האות ה’ בשם הפרטי לפי נומרולוגיה –

האות ה’ היא האות הקדושה ביותר ועל כן יש לה משמעות של כבוד בנומרולוגיה. זאת אות של התחלות חדשות, בריאה, פריון, יכולת ליצור דברים, ליצור רעיונות, להמציא את הגלגל, ליזום. כאשר מוסיפים את האות ה’ לשם זה מוסיף קדושה, חלק מן הבריאה. אנשים בעלי האות ה’ בשמם הפרטי הם אנשים שאוהבים לחקור, ללמוד, להבין דברים לעומקם.

 

משמעות האות ו’ בשם הפרטי לפי נומרולוגיה –

האות ו’ מראה על יציבות, אות שעומדת איתנה, במקום, עם גב זקוף – אנשים בעלי ביטחון, שבטוחים בעצמם ויודעים בדיוק מה הם עושים ומה הם רוצים ברגע נתון. אנשים מאוד אחראיים, עם ראש על הכתפיים, תמיד יודעים להרים את עצמם ולהמשיך קדימה. קשה להפיל אותם או לעורר להם את הביטחון, הם תמיד בתהליך של צמיחה והתקדמות ולא אוהבים לדרוך במקום. יש בהם עקשנות רבה שמניעה אותם קדימה, הם לא אוהבים לוותר בקלות ויעשו את מה שהם רוצים גם נגד כל הסיכויים.

 

משמעות האות ז’ בשם הפרטי לפי נומרולוגיה –

האות ז’ בשם הפרטי מראה על רמה תקשורתית גבוהה מאוד. אנשים אלה הם אנשים שמאוד טובים בקשרים בין אישיים, בשותפיות – הן בתחום העסקים, הקריירה, והן בתחום הזוגיות. יש להם דינמיקה מאוד טובה עם אחרים שכן הם יודעים להתאים את עצמם לסביבה שלהם, הם אנשים מאוד גמישים ונוח להיות איתם ועל כן הם מאוד חביבים על ידי הסביבה שלהם. לאנשים אלה יש אינטואיציות מאוד חזקות והם יודעים לבטא את עצמם בצורה מאוד טובה.