נומרולוגיה גם בטלפון מעשרות נומרולוגים ונומרולוגיות מומחיות:

1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-9163975

 

הנומרולוגיה היא תורת המספרים, תורה מיוחדת במידה שמצליחה לעשות הקשרים בין המספרים לאותיות ולחיים עצמם. דרך הנומרולוגיה ניתן לראות איך המספרים לוקחים חלק מהותי מאוד מחיינו, אנחנו באמת מצליחים להבין מה הם אותם מספרים – הם לא עוד דבר שולי שמשתמשים בו רק במתמטיקה בבית הספר. למספרים יש חלק כל-כך משמעותי בחיינו, ואנחנו נוטים לא ליחס אליהם חשיבות כלל. אנחנו מתעלמים ממשמעותם היפה של המספרים, וחבל. אם נייחס חשיבות אל הנומרולוגיה נגלה עד כמה המספרים הם דבר חשוב ומשמעותי בחיינו ועד כמה הם יכולים להשפיע עלינו, על הבחירות שאנחנו עושים, על הדברים שאנחנו אוהבים, על היעוד שלנו בחיים. לכל אדם יש מספר גורל מיוחד במינו, מספר שמכיל בתוכו עולם שלם של תכונות אופי, של חוזקות, של חולשות, של עליות ומורדות. להלן משמעות המספרים על רגל אחת:

 

מספר 1 בנומרולוגיה מראה על מנהיגות, ביטחון, מרכזיות, ייחודיות, ישירות בדיבורים ובמעשים, יכולת להגיע להישגים גבוהים מאוד, גבורה.

מספר 2 בנומרולוגיה מראה על רכות, רגישות, התחשבות בזולת, נתינה וקבלה, שיתוף פעולה, חיים בהרמוניה, לב רחב, בית חם, שיתוף.

מספר 3 בנומרולוגיה מראה על יצירתיות ורגשיות, כושר ביטוי נפלא, אופטימיות, גמישות, חוכמה, עידוד.

מספר 4 בנומרולוגיה מראה על יציבות, אהבה למסגרות, שורשים, שלמות – פרפקציוניזם, קור רוח, קושי בהבעת רגשות, מתמידים.

מספר 5 בנומרולוגיה מראה על יכולת תקשורת טובה מאוד, חדשנות, קידמה, ראש מאוד פתוח, אוהבים שינויים, חוסר יציבות, אוהבים הזדמנויות חדשות, לקיחת סיכונים, רב תחומיים, אוהבים חופש, טיולים, לא אוהבים להתחייב.

מספר 6 בנומרולוגיה מראה על אהבה מאוד גדולה לחיי המשפחה, אוהבים סביבה נעימה, אומנות, ציור, מוזיקה, מקבלים את השונה, חשוב להם מה יגידו עליהם, אוהבים איזון והרמוניה.

מספר 7 בנומרולוגיה מראה על פרקפקציוניזם, אנליטיות, אוהבים ללמוד ולחקור ולחפש את האמת, אוהבים להיות לבד, מסתוריים. מספר 7 הוא מספר קדוש בכל התרבויות, והוא מייצג את אלוהי הכוח. אוהבים מיסטיקה ופילוסופיה.

מספר 8 בנומרולוגיה מראה על האין-סוף, על הצלחה חומרית, סמכויתיות, הישגיות, קריירה משגשגת, הכל או כלום. אין באמצע. מספר מאוד חזק, מספר 8 יכולים להתמודד עם כל מצב.

מספר 9 בנומרולוגיה מראה על נתינה גדולה, שלמות, סבלנות, ראש מאוד פתוח, רחבי אופקים, לא משלימים עם המציאות ותמיד שואפים לחולל שינוי. לא אוהבים שמתערבים להם בחיים. מחוברים מאוד לאמת שלהם.