תחזית נומרולוגית ותורת המספרים גם בטלפון מהנומרולוגים שלנו:

1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-9163975

 

הנומרולוגיה היא תורת המספרים. הנומרולוגיה מבוססת על ההקבלה שבין האותיות העבריות והמספרים, והיא בשימוש גם בזוהר הקדוש ומכאן חשיבותה. על-פי תורת הנומרולוגיה לכל אדם יש מספר אחד, מספר הגורל והמזל – זהו המספר שיכול לומר עליכם מי אתם, מה החולשות שלכם, מה החוזקות שלכם, במה אתם טובים יותר ובמה פחות, לאיזה כיוון כדאי לכם להתקדם בחיים, מה צופן לכם העתיד, איזה סוג של בן-אדם אתם, מה אתם אוהבים ומה לא, ועוד. מספר זה יכול לעזור לכם למצוא את היעוד שלכם בחיים בקלות, להבין את עצמכם, את החיים עצמם ואת הסובבים אותכם וכל זאת רק בעזרת מספרים ואותיות על-פי חוכמת הנומרולוגיה הן הקבלית והן המודרנית.

 

מספר הגורל שלכם הוא המספר המוביל את חייכם, הוא המספר המביא לכם הצלחה בכל תחום ועומד לפניכם בכל דבר אשר תעשו. מספר הגורל על פי הנומרולוגיה הוא המספר הנגזר מתאריך הלידה שבו נולדתם. בעזרת מספר זה, תוכלו לבחור דברים רבים שישרתו אותכם במהלך חייכם ויתנו לכם מזל בכל אשר תעשו ובכל כיוון אליו תפנו. למשל, כאשר תבחרו בית, תבחרו במספר הדירה כמספר המזל שלכם, ובמספר הקומה כמספר המזל שלכם. תוכלו לבחור גם בבן זוג בעל מספר גורל זהה, ובמספר רכב וטלפון התואמים את מספר הגורל שלכם – וכך, בצורה זו, תווכחו לדעת כי החיים שלכם ילכו לכיוון הרבה יותר טוב, דברים יתחילו להסתדר לכם בחיים בצורה יוצאת דופן מבלי שתעשו מאמץ רב – מספיק רק לייחס חשיבות אל מספר המזל שלכם. יש עוד אינספור שימושים למספר הגורל, ואתם תתקלו בו המון במהלך חייכם, ותראו כמה משמעות יש למספר הזה – בצורה בלתי נפרדת מהחיים עצמם.

 

כיצד מחשבים את מספר הגורל שלנו?

חישוב מספר הגורל שלנו על-פי הנומרולוגיה נעשה בצורה פשוטה מאוד. על מנת לחשב את מספר הגורל יש תחילה לקחת את תאריך הלידה הלועזי. למשל, אם תאריך הלידה שלי הוא 18-10-1980, אקח את יום הלידה שזה 18, ואחבר אותו למספר אחד 1+8=9, אקבל את המספר 9. לאחר מכן, אקח את חודש הלידה שזה 10, אחבר למספר אחד ואקבל 1. כעת, אקח את שנת הלידה שלי 1980 ואחבר את ספרותיה 1+9+8+0=18 אקבל 18, שזה שתי ספרות, לכן, אחבר אותן שוב ואקבל את הספרה 9. כעת נותרתי עם הספרות 9,1, ו-9. אני רוצה להגיע לספרה אחת, לכן אחבר את שלושת הספרות: 9+1+9=20 קיבלתי 20, שזה שתי ספרות, לכן אצמצם לספרה אחת ואקבל את המספר 2. מכאן, שמספר הגורל שלי הוא 2.

 

לכל מספר גורל יש יתרונות, חסרונות, אופי שונה משלו, חוזקות וחולשות. כל מספר הוא שונה אחד מהשני ומייצג דבר אחר. המספר שלנו הוא המפתח להבנת חיינו.