נומרולוגיה ותורת המספרים גם בפלאפון חייגו 1901-729-763

או שלחו וואצפ:

050-916-3975

הספרה 4 בנומרולוגיה היא ספרה שמכילה בתוכה אנרגיות של ארגון, סדר, יכולת התמדה, סבלנות, נאמנות, פרקטיות, רצון לעשות, לקחת חלק, לעבוד קשה, לעשות את הדברים בצורה הטובה ביותר, פרקפטציוניזם ונחישות. אנשי הספרה 4, הם אנשים שיותר אוהבים כנות, אוהבים לשמוע את האמת, לא אוהבים הצגות. הם אוהבים שהכל מוצג בדיוק כפי שהוא, בלי לייפייף.

 

למספרי 4 על פי נומרולוגיה, חשוב מאוד הקרבה, הביטחון, השליטה. הם לא אוהבים להגיע למצבים שהם מאבדים שליטה, שהם יוצאים מהסדר היומיומי שלהם. הם אוהבים שהכל תמיד מתוקתק ומאורגן, הם לא אוהבים הפתעות, לא אוהבים לחוות דברים לא צפויים. תמיד חשוב להם להיות בשליטה ולהיות בבקרה על החיים שלהם, על סדר היום שלהם, על התוכניות שלהם. הם לא אוהבים להיות בחוסר וודאות.

 

החסרונות של מספרי 4 לפי נומרולוגיה הם שהם תמיד מחפשים אחר ביטחון, אחר “בית”, תמיד רוצים להרגיש שייכים, וזה הרבה פעמים יכול לפגוע באני העצמי שלהם, בייחודיות שלהם, ביכולת להסתדר לבד, להיות עצמאיים. הם תמיד מחפשים את האישורים של אנשים אחרים, רוצים לרצות, רוצים להראות שהם חלק מקבוצה, והם הרבה פעמים נוטים לאבד את עצמם לתוך זה ולאבד את האופי שלהם.

 

קשה להם להביע את עצמם בצורה טובה, קשה להם להיות מי שהם באמת. מספרי 4 לפי נומרולוגיה לעיתים מתביישים במה שהם אוהבים ומה שהם באמת היו רוצים לעשות, וכלפי חוץ מנסים פשוט להשתלב עם הסביבה וזאת בגלל הצורך העז שיש להם להיות חלק מתוך הקבוצה, להרגיש אהובים, להרגיש אהודים ושייכים. הספרה 4 לפי נומרולוגיה מסבירה לנו שההשפעה של אנשים אחרים היא גבוהה מאוד.

 

לסיכום, מספרי 4 הם אנשים מאוד מסודרים, מאוד מאורגנים, אנשים שטובים מאוד במקומות העבודה שלהם. הם יודעים להתמיד, יודעים לעבוד בצורה מסודרת, אוהבים שדברים הולכים על פי החזון שלהם – וזה חשוב מאוד. למספרי 4 מתאים מאוד לעבוד בתפקידים ניהוליים, שכן הפרפקציוניזם שלהם הוא כלי הכרחי על מנת להצליח בתחום של העסקים – וזה בהחלט דבר שיכול להתאים להם בצורה טובה ביותר.