קלפי טארוט והסרת חסימות, קריאת עתידות והכל דרך הטלפון:

1901-729-763

או שלחו וואצפ:

050-916-3975

מספר הבית הוא חלק מאוד מהותי לפי נומרולוגיה – ויש לו משמעות גדולה ועוצמתית מאוד על חיינו. במספר הבית, הכוונה למספר הדירה בה אנחנו מתגוררים. הבית שלנו – המקום שאמור להיות הכי פרטי לנו, המקום שאמור להגן עלינו, המקום אליו אנחנו מרגישים שייכים – הוא למעשה הלב שלנו, המרכז שלנו, הדבר הכי חשוב עבורנו.

 

הבית הוא ההגנה שלנו. כל אחד היה פוחד מהמחשבה שייזרק לרחוב, שישאר ללא קורת גג. הבית נותן לנו את התחושה של החום וההגנה לה אנחנו זקוקים, וניתן לומר שבית הוא צורך הישרדותי אבולוציוני. אנחנו לא יכולים לשרוד ללא קורת הגג. הקור, החום, האנשים המפחידים, הסכנות שצופנות לנו בחוץ – נראות רחוקות מאוד מתוך הבית. מהסיבה הזאת, גם לפי נומרולוגיה, הבית הוא מקום מאוד משמעותי.

 

ניתן לומר שהבית שלנו הוא המקום הכי משמעותי עבורנו. וברגע שלא טוב לנו בבית שלנו, לא יהיה לנו טוב בחיים שלנו וזה יהיה ניכר מאוד. כשלא טוב לנו בבית, וכשאנחנו לא נהנים מהשהייה בבית שלנו – יש לכך השלכות רבות מאוד על החיים שלנו בכלל. ברגע שהמקום שאמור להיות הכי בטוח לנו, מרגיש לנו לא טוב – זה סימן רע מאוד. זה סימן שחייב לשנות מקום מגורים, ולא, המצב רק ילך ויחריף.

 

על פי נומרולוגיה, התחושה שלנו לגבי הבית גם היא נקבעת על פי מספר הדירה בה אנחנו חיים. לכל מספר, משמעות אחרת, מאפיינים אחרים. כל מספר אומר לנו משהו אחר לחלוטין. מספר דירה רע, משמע גורל רע, משמע יקרו לנו דברים רעים בדירה, נרגיש רע, נרגיש חרדה, נחווה חוויות מאוד לא נעימות כגון נפילה של מזוזות, תחושה שיש איתנו מישהו ועוד.

 

על פי נומרולוגיה, ברגע שאדם מרגיש שהבית שלו עוין לו, שהבית שלו אינו מרגיש יותר בטוח – זה סימן רע, זה נורית אדומה, וזה סימן שיש לבדוק את הנושא לעומק. במידה ואכן מדובר במספר דירה רע – עלינו לעזוב את הדירה בכל מחיר, אחרת, אנחנו הולכים להמשיך לסבול ולהתייסר. על פי נומרולוגיה מספרים הם הכל – המספרים קובעים עלינו את הכל – גם מספר הלידה שלנו, וגם מספר הדירה שלנו. שכן- לשניהם, תפקיד מאוד משמעותי עבורנו.