כל מה שאתם צריכים לדעת בנושא פתיחה בקלפים ממקצוענים בטלפון:

1901-729-763

או שלחו וואצפ:

050-916-3975

סדרת הארקנה הגדולה של קלפי טארוט מכילה בתוכה 22 קלפים המכונים מייג’ורים, כאשר הקלף הראשון, קלף מספר 0, מציג בפנינו את דמותו של השוטה – השוטה, הוא אדם שאין לו תפקיד ספציפי (בשונה משאר הקלפים בסדרה). השוטה אינו יודע לאן לפנות, הוא אבוד, הוא אינו יודע מה עליו לעשות וכיצד עליו לפעול – מהסיבה הזאת הוא מכונה כך.

 

במהלך 21 קלפי טארוט האחרים, השוטה עובר מסע ארוך, מסע בעקבות חיפוש ההגשמה העצמית והייעוד. השוטה לא בדיוק יודע כיצד יש להערך למסע הזה ובאילו אמצעים עליו לנקוט, אבל נראה שהוא נחוש בדעתו להמשיך את המסע, תוך אמונה שלמה וטהורה בכך שהוא מסוגל לעשות זאת – הוא מסוגל לעבור את המסע הזה, ולהמשיך להתקדם קדימה. הוא מוכן לחפש מי הוא באמת, והוא מוכן לגלות מה העתיד צופן לו.

 

השוטה הוא דימוי שלנו בתחילת דרכנו על פי קלפי טארוט. גם אנחנו הרבה פעמים במצבים בחיים, בהם אנחנו מתחילים התחלה חדשה. איננו יודעים למה לצפות, איננו יודעים מה צופן לנו העתיד והגורל. איננו יודעים באיזה כיוון עלינו לצעוד – השוטה אומר לנו, שעלינו להמשיך לצעוד קדימה- יהיה אשר יהיה. אנחנו נפגוש בדרך עוד הרבה אנשים, ונעבור הרפתקאה מאוד ארוכה שאין לדעת איך היא תגמר.

 

השוטה על קלפי טארוט, בא להמחיש לנו עד כמה החיים הם דינמיים ולא ברורים. אפשר לומר שקלף השוטה מסגיר בפנינו את העובדה כי קלפי טארוט אינם בדיוק קלפים ניבואיים, אלא הם מציגים לנו נתיבים אפשריים בחיים שלנו. אנחנו יכולים לבחור ללכת בנתיב או לא, וההשלכות לכך יהיו בהתאם – לפי הנתיב בו נצעד. מה גם, שהשוטה מלמד אותנו שעלינו להאמין בדרך שלנו, ולא לאבד את התקווה.

 

כשאנחנו מתחילים את המסע שלנו, אנחנו מתחילים לפגוש בדמויות שונות, שכל אחת מלמדת אותנו משהו אחר על החיים שלנו ועל עצמנו. דרך הדמויות האחרות אותן אנחנו פוגשים, אנחנו יכולים להגיע לתובנות רבות – אנחנו יכולים להכיר את הכוחות הפנימיים שלנו, אנחנו יכולים להבין באיזה כיוון באמת כדאי לנו לצעוד, ומאיזה כיוון עלינו להמנע ולסלוד.