משמעות המספר שלכם בנומרולוגיה חייגו 1901-729-763

או שלחו וואצפ:

050-916-3975

 

מספר גורל 5 לפי נומרולוגיה מציין אנשים שיש להם צד עגול וגמיש, אך יש להם גם צד זקוף וישר – אלו למעשה אנשים שמתאימה להם עבודה עם עוד אנשים, בייחוד עבודה בתקשורת, כתבים, עיתונאיים, חוקרים. הם אוהבים לגשש, אוהבים לדעת עוד. לא אוהבים להסתפק במידע מועט – תמיד רוצים לחקור ולדעת את אמינותם של דברים. הם לא מסתפקים בשמועות – חשוב להם לראות בעצמם. מספרי 5 הם מאוד כריזמטיים, הם יודעים להביע את עצמם בצורה טובה מאוד, ומהסיבה הזאת מתאימה להם עבודה במכירות, שיווק, קריינות, הדרכת טיוליים – וכל תחום שדורש הבעה בעל פה.

 

מספר גורל 6 לפי נומרולוגיה מציג אנשים מאוד עגולים, אנשים שמאוד אוהבים עבודה בצוות, הם אנשים שלא אוהבים שקשוחים איתם, הם מחפשים את הרקות. אין להם פינות – הם אנשים שיש להם שני צדדים ושני פירושים. מתאימה להם בשיתופי פעולה, עבודות חברתיות כמו למשל מכירה בחנויות, תחום הקוסמטיקה והאסתטיקה, טיפוח, פארם וכדומה.

 

מספר גורל 7 מייצג אנשים שמאוד מתאימים לתפקידי ניהול או פיקוד על אחרים. הם לא אוהבים לעבוד בצוות, הם תמיד יעדיפו לעבוד לבד ולסמוך על עצמם לבד. הם יעדיפו להיות מאחורי הקלעים, הם לא אוהבים שתשומת הלב מופנית אליהם. טוב להם להיות לבד. מהסיבה הזאת, המשרות שהכי מתאימות למספרי 7 הן משרות של מחשבים, טכנאות, רפואה, ספרנות, מתמטיקה, מסחר בשוק ההון, הנהלת חשבונות ועורכות דין.

 

מספר גורל 8 לפי נומרולוגיה הוא מספר שמייצג אנשים מאוד רב גוניים, בעלי תחומים רבים, בעלי צדדים רבים. מספרי 8 הם אנשים שלרוב יעדיפו תפקידים פיקודיים או ניהוליים כי הם מאוד אוהבים להיות מעורבים, מאוד אוהבים להיות נוכחים ולקחת חלק במיזמים ופרוייקטים. מספרי 8 הם אנשים שלא אוהבים לשבת בצד, הם אוהבים להוביל.. מהסיבה הזאת, מתאים להם לעבוד בבנק, להיות בעלי עסקים של חנויו בעיקר, מזכירות, ניהול משמרת, ייעוץ וטיפול. מספרי 8 גם הם אנשים מאוד עגולים וגמישים, ומהסיבה הזאת קל מאוד להסתדר איתם. הם מייצגים את האינסוף.