פתיחה בקלפי טארוט לפי הכללים בטלפון 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

 

אחד מהמוטיבים שחוזרים על עצמם הכי הרבה פעמים על קלפי טארוט הוא מוטיב השריון – שמופיע על דמויות רבות על קלפי טארוט. סימבול השריון בא לסמל לנו הגנה, חוזקה, חסינות, הסתרה של נקודות החולשה, חשש מסוים, גבורה, אומץ, לוחמה ונחישות. זה יכול לומר לנו הרבה מאוד לגבי החיים שלנו – וחשוב שנבין את הסימבוליות הזאת לעומקה.

 

במהלך פתיחה של קלפי טארוט, נקבל פעמים רבות את סמל השריון הנוצץ והבוהק. כאשר זה קורה, אנחנו יודעים שמופיע בחיינו מאין מראה, השתקפות, שמראה לאחרים בדיוק מי שהם, שכן דרך השריון ניתן האדם העומד מולנו רואה את ההשתקפות של עצמו. אנחנו גורמים לאנשים להתמודד עם מי שהם באמת, כשהם מדברים איתנו הם רואים את עצמם – לטוב ולרע.

 

לפי קלפי טארוט, זה בא לומר לנו, שיש כאן עניין של קארמה, שמה שבא הולך, ומה שהולך בא. והצורה שבה אנשים מתנהגים אלינו, תשתקף להם בחזרה לאחר מכן, ושהם לאחר מכן יאלצו להתמודד עם עצמם, בין אם הם ירצו או לא ירצו. דרכנו, הם יראו בדיוק מי הם. זה אומר לנו שגם אם מישהו כרגע מתנהג אלינו בצורה מסוימת, פוגע בנו, מקניט אותנו, בסופו של דבר, זה יבוא להם בהפוכה – זה יחזור אליהם. כל מה שהם עושים, בסופו של דבר ישתקף אליהם כמו מראה, והם לא יוכלו לברוח מכך. 

 

בנוסף לכך, השריון מייצג הסתרה. אנחנו מסתירים את החולשות שלנו ומראים לאחרים רק את השריון החיצוני שלנו, הקשיח, שמגן עלינו מכל משמר. אנחנו מצטיירים לכאורה כחסינים ובלתי פגיעים ומחביאים את כל נקודות התורפה והחולשה שלנו מתחתיו. זה יכול להראות שאנחנו לא בטוחים בעצמנו, ומרגישים צורך להסתיר את עצמנו מפני אחרים. מתחת לשריון אנחנו מרגישים בטוחים, מכוסים, מרגישים שהבעיות שלנו והצרות שלנו נעלמות ונחבאות ושאנחנו מסתירים מתחת את כל החולשות שלנוץ 

 

אך השריון לפי קלפי טארוט יכול גם להראות שאנחנו מעוניינים להלחם, מעוניינים לצאת לקרב. יש לנו את האומץ ואת הגבורה לעשות זאת, להקריב מעצמנו למען המטרה. אנחנו ננקוט בכל האמצעים על מנת להשיג את מה שאנחנו רוצים. אנחנו צריכים להגן על עצמנו, ועם זאת להמשיך להלחם בגבורה על מה שחשוב לנו ומה שאנחנו רוצים מעצמנו.