תורת המספרים ותחזית מלאה לפי המספר שלכם בטלפון 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

 

מספרים רבים שולטים בחיינו, לא רק מספר הגורל שלנו. על פי נומרולוגיה, הטבע מורכב ממספרים ועשוי באופן סימטרי ומושלם. המספרים הם מה שמעצב את חיינו ומה שמגדיר תכונות אופי, מאפיינים, השלכות, מעלות, מורדות ועוד. המספרים מגדירים כל עצם וכל יצור חי על פני היקום. ניתן לפענח את החיים שלנו לפי מספרים על ידי נומרולוגיה – המכשרת בין האופי של מספרים אל נתיב החיים של האדם.

 

לעיתים, ספרה מסוימת יכולה להופיע רבות בחיינו, אך איננו נוהגים לייחס לכך חשיבות. על פי נומרולוגיה, שום דבר אינו צירוף מקרים, וכאשר אנחנו נתקלים פעמים רבות בספרה מסוימת, סימן שהיקום מנסה לומר לנו כאן משהו שעלינו לפענח.

 

המספר 17 לפי נומרולוגיה מייצגת את החוכמה, האחריות, התובנה, המשמעת העצמית, החוזקה, החמלה, הסולידריות, התודעה הרוחנית הגבוהה, החוכמה והרצון העז לשלום ואהבה לכל האנושות. זאת ספרה חיובית מאוד ורוחנית מאוד, שמבשרת על דברים טובים. על פי הבבלים, הספרה 17 מזוהה עם הכוכב בעל שמונה הקודקודים של כוכב נוגה. הערוץ הזה של כוכב נוגה, מייצג את כל האהבה, החמלה, השלום וההבטחות שמרכיבים את האישיות של מספרי 17, כולל את הקשיים שהם יחוו במהלך החיים שלהם.

 

לאנשי המספר 17, יש נטייה רוחנית חזקה מאוד מה שיכול לאפשר להם אפילו לעסוק בתחום הרוחניות באופן המקצועי, הם בדר”כ מאוד יתחברו אל התחום הזה והיכולת לעזור לאנשים מאוד תקרון להם ותשמח אותם. המספר 17 שייך אל הספרה 8 שכן 1+7 נותן 8. הספרה 8 מסמלת את הנצחיות, את העל-מוות. 8 מייצג את האינסוף, האינפיניטי מה שאומר שהנוחכות שלהם וההשפעה שלהם תשאר לנצח – אפילו כשהם כבר לא יהיו על הכדור הזה.

 

לאנשי המספר 17 יש את היכולת לראות דברים שאנשים אחרים לא מצליחים לראות. אנשי המספר 17 יכולים לחוות חוויות רוחניות ולהבין דברים בצורה אחרת מאנשים אחרים. יש להם פוטנציאל גדול מאוד בתור מדריכים רוחניים ועזרה לאחרים תגרום להם להרגיש שלמים מאוד עם עצמם ועל כן הדבר מומלץ מאוד. אנשים אלה מבינים את היקום כמו שאנשים אחרים לא מבינים אותו, והם לא תולים את ההנאות שלהם בחומריות וברכוש, אלא ברוחניות וקדושה.