פתיחה בקלפי טארוט והגדת עתידות בטלפון 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

 

הספרה 1 על פי קלפי טארוט מסמלת את הערך ההתחלתי של הכל – הספרה 1 היא המובילה, מתחילה את הסדרה, היא עומדת בראש וכל השאר אחריה. הספרה 1 היא ספרה מובילה, יציבה, חזקה, בטוחה בעצמה. חדה מאוד. לפני האחד, היה התוהו ובוהו – 0. ה-1 מסמל את ההתחלה, את הבריאה, את הסדר. הוא הגיע מהתוהו ובוהו, והוא מסמל את הסדר והיציבות.

 

זה גם המספר בהקשר של קלפי טארוט, אנחנו נמצאים בעיצומה של התחלה חדשה, שינוי חדש, סדר בבלאגן. ה-1 משנה את הנוף שלנו, וחושף בפנינו מציאות אחרת ושונה לחלוטין, פרק בחיים הסתיים וכעת מתחיל פרק חדש, הכולל בתוכו הזדמנויות חדשות ואפשרויות שונות. הספרה 1 מציגה את האש הבוערת בתוכנו, ועלינו לשאול את עצמנו – מה היא אותה האש, מהו אותו הרצון שאנחנו כלכך רוצים מעצמנו?

 

הספרה 1 לפי קלפי טארוט באה להזכיר לנו שיש משהו שאנחנו מאוד רוצים להשיג ומוטב שנעשה הכל על מנת להשיג אותו. היא מזכירה לנו שעלינו לעמוד יציבים ואיתנים, ולהוביל קדימה. עלינו לשאול את עצמנו איזה מהלכים עלינו לנקוט על מנת לממש את המטרות שלנו? אנחנו צריכים להיות ברורים עם עצמנו, ולהציב לעצמנו את היעדים בצורה מדויקת, ברורה וספציפית כך שיהיה לנו קל לעמוד בהם.

 

הספרה 1 על פי קלפי טארוט אומרת שאנחנו צפויים לצאת מהתהום שנכלאנו אליו, ועל מנת לעשות זאת, עלינו להיות חזקים, איתנים ושפיצים. הספרה 1 מזכירה לנו להתרכז, להתרכז במטרה שלנו, להתרכז במה שאנחנו רוצים מעצמנו. לא להכנע להסחי דעת. אנחנו חייבים להתרכז במה שאנחנו רוצים מעצמנו ובמה שבאמת טוב לנו.

 

היא אומרת שעלינו להאמין שאנחנו יכולים להגשים את מה שאנחנו רוצים בבטחון. אחד מייצג ייחודית, יחידנות. דעה אחת, מחשבה אחת. החלטיות ואובייקטיביות. הספרה אחת אומרת לנו לסיים את כל מה שהתחלנו, לעשות הכל על הצד הטוב ביותר, להתמקד במטרה שלנו ולא לוותר עד שלא נשיג אותה. להוביל, להיות תמיד בראש.