לבחירת שם לנולד או לקבלת פרטים על השם שלכם מהנומרולוגים שלנו חייגו 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

 

נומרולוגיה היא תחום הרואה חשיבות רבה במספרים ובאותיות (שכן ניתן לתרגם את האותיות גם הן למספרים ועל כן הן חלק בלתי נפרד). על פי נומרולוגיה, ניתן לפרש את כל היקום שמסביבנו אך ורק על פי המספרים – והעולם בנוי מהמספרים באופן מופתי, סימטרי ומדויק. המספרים והאותיות הנמצאים בכל אדם, כלומר, המספרים והאותיות עמם נולד כל אדם – הם אלה שישליכו רבות על חייו ולהם תהיה השפעה גדולה וגורלית בכל תחומי החיים.

 

אותם המספרים והאותיות המרכיבים את היקום מרכיבים גם אותנו. לפי נומרולוגיה, היעוד, התפקיד, הגורל של כל אדם נקבעו על פי המספרים שלו שהם תאריך הלידה שלו, והאותיות שלו שהן השם הפרטי איתו נולד. נומרולוגיה רואה בגורל כדבר הנקבע מראש ביום היוולדו של האדם – מסלול מתמטי ומדויק בו האדם מתקדם לאורך כל חייו – מסלול שניתן לחשב באמצעות נוסחאות בצורה מדויקת.

 

כל ספרה וכל אות מכילים בתוכם תדר מסוים – למעשה כמו כל גוף על היקום שלנו שהוא למעשה ביטוי של תדר מסוים. כפי שצוין, ספרת הגורל של האדם היא הספרה שמייצגת את יום הלידה שלו, שהיא למעשה חיבור של כל הספרות בתאריך הלידה שלו.

 

האות א בשם הפרטי בנומרולוגיה בנומרולוגיה מעידה על רוחניות, דרגה רוחנית גבוהה, אנשים מאופקים, סבלניים, קשובים, דאגנים ואכפתיים. אנשים מאוד מסודרים ומאורגנים, עם ראש על הכתפיים, אחראיים, נוחים, יציבים מאוד. אוהבים ניקיון ואסתטיקה, פרפקציוניסטים, יכולים לעבוד בקלות בשיתופי פעולה ומתפקדים טוב מאוד כמנהיגים. דוגלים בצדק ובטוהרה. א’ זאת האות הראשונה, המובילה, וכן גם הם עם יכולת הנהגה מאוד טובה, אוהבים להוביל אך גם אין להם בעיה שיובילו אותם.

 

האות ב בשם הפרטי על פי הנומרולוגיה בעלת חשיבות עוצמתית ביותר כיוון שמדובר באות הפותחת את התנ”ך – בראשית. ועל כן, האות ב מעידה על רמה רוחנית מאוד גבוהה, קדושה וטוהרה. האות ב’ מייצגת אנשים חזקים, אנשים חכמים שיש להם יכולת להגיע להישגים גבוהים ביותר. אנשים עם האות ב’ בשמם הפרטי נוטים לחוש לעיתים בחוסר ביטחון מסוים על אף שהם טובים במשהו וזה ניכר כלפי חוץ. בנוסף לכך, הם נוטים למצבי רוח קיצוניים ומשתנים וקשה להם להיות שמחים ולהסתפק במה שיש. ההפכפכיות שלהם עשוייה לבלבל אנשים רבים וליצור קונפליקטים. אוהבים מאוד את המשפחה וחברים, וחשוב להם מאוד קשרים אישיים חזקים. קיימים בהם גם סתירות רבות שגם הן יוצרות בלבול רב.