נומרולוגים מומחים יתנו לכם ייעוץ 24 שעות ביממה בטלפון 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

 

נומרולוגיה קבלית עוסקת במשמעותן של האותיות בשם הפרטי של האדם. לא רק המספרים הם דבר משמעותי על פי נומרולוגיה. גם לאותיות יש משקל כבד מאוד, ועל פי נומרולוגיה, השם שקיבלנו, שם הלידה שלנו, הוא קריטי מאוד והוא אף חורץ את גורלנו – הוא אומר לנו בדיוק מי אנחנו, מה נאהב, מה יהיו החוזקות והחולשות שלנו ובאיזה נתיב אנחנו נלך במהלך החיים שלנו.

 

כל אות יכולה להיות מומרת למספר ועל כן לכל אות יש חוקיות ואופי על פי נומרולוגיה. חיבור האותיות ביחד יוצר אנרגיות חדשות ושונות לחלוטין ממה שמוכר – ועל כן, הן קובעות אופי, תכונות ומאפיינים ספציפיים ובשילוב עם מספר הגורל הם יוצרות את האישיות הייחודית של כל אדם, וחשוב מאוד להבין את המשמעות שלהם על מנת להבין את עצמנו טוב יותר, ולהבין מה באמת טוב בשבילנו.

 

על פי נומרולוגיה לכל אות באלפאבת העברית יש משמעות משלה, ולכל שם יש משקל כבד והשלכות רבות על האדם אליו הוא שייך. נומרולוגיה היא תחום מאוד מרתק ומהותי  בקבלה, שכן הקבלה עוסקת סביב נומרולוגיה ורואה גם היא חשיבות רבה בתורת האותיות כחלק בלתי נפרד מהבנת היקום שסביבנו.

 

היהדות והקבלה אף עושות שימוש באותיות קודש, ויש אף אותיות שאסור לנו לרשום אותן ביחד – זה רק ממחיש לנו עד כמה היהדות מייחסת משמעות רבה לאותיות, משמעות הרבה יותר עמוקה מזו שלכאורה אנחנו מייחסים לה. לכאורה, אותיות נראה לנו כמו דבר סתמי, כמו כלי המשמש אותנו לצורך הביטוי, אך נומרולוגיה קבלית ממשיכה לנו עד כמה לא כך הם פני הדברים ועד כמה משמעות האותיות מהותית ועמוקה.

 

על מנת להבין את עצמנו טוב יותר, על מנת להבין מה טוב בשבילנו וכיצד עלינו לפעול, אנחנו חייבים להבין מה יש לנומרולוגיה לומר עלינו. ככל שנעמיק יותר בנומרולוגיה ונבין את המשמעויות של האותיות היטב, נראה כי נצליח להבין את עצמו בצורה הרבה יותר טובה, ונוכל להבין את היקום שמסביבנו בצורה הרבה יות טובה, והדבר יהווה בעבורנו הקלה רבה מאוד.