לתחזית אסטרולוגית במפת הכוכבים חייגו 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

 

 

אסטרולוגיה מאז ומתמיד הייתה עושה שימוש במפת אסטרולגייה על מנת ליצור תרשים של גרמי השמיים במצב נתון ולחשב את הזוויות בינהם. גם כאשר אנחנו מבקשים לאבחן אדם מסוים, תכונות אופי, עתיד, חולשות, חוזקות ועוד – עלינו לנתח את המפה האסטרולוגית של האדם בזמן לידתו, וזו נקראית מפת הלידה של האדם, והיא ייחודית לכל אחד.

אם כן, מפת אסטרולוגיה מחולקת ל-12 גזרות המקבילים ל-12 בתים, שכן זה נשאר עוד משחר ההיסטוריה כשערכו תצפיות ארוכות ומתמשכות על הכוכבים ולמדו את דרכם. בזמן הלמידה של הכוכבים, הגיעו החכמים למסקנות רבים, והצליחו לזהות התנהגויות החוזרות על עצמן וללמוד על הקשרים שונים בין מצב גרמי השמיים אל המציאות.

כשאנחנו רוצים לאבחן אדם על פי אסטרולוגיה, עלינו לערוך תרשים מתמטי מדויק של מצב גרמי השמיים ברגע בו הוא נולד. כפי שצוין, תרשים זה הוא מפת הלידה של האדם – ואנחנו מחלקים אותו ל-12 גזרות הנקראות “בתים”. כל בית, מציין תחום אחר בחיי האדם – עבודה, כספים, השכלה, מיסטיקה, שותפויות ועוד.. כל מזל נמצא בבית אחר, שמסמל את המאפיין העיקרי שלו למעשה.

הבית הראשון מתחיל במזל טלה, ממשיך לשור וכן הלאה עד המזל האחרון – בית 12 – שהוא מזל דגים. המאפיינים של הבתים מוגדרים לפי המאפיינים העיקריים של המזל בו הם נמצאים בהקבלה, כך שלמשל המאפיין העיקרי של מזל גדי הוא הקריירה והאנליטיות שלו, ולכן הבית שלו, בית 10, מייצג את הקריירה – שזה הצד החזק ביותר של מזל גדי.

בנוסף להקבלה בין הבתים והמזלות, קיימת גם הקבלה בין הכוכבים לבתים ולמזלות, שגם הם מוסיפים מאפיינים נוספים – לכל כוכב יש תכונות אחרות וכל כוכב מציג מאפיינים שונים ובכך נוצרת השלמה של כל תכונות האופי העיקריות של האדם.

במפת אסטרולוגיה נסרטט תמיד את מיקום הבתים והמזלות באותו אופן, אף על פי שגזרות השמיים נעות בכל עת – ביום אחד מתבצע סיבוב מלא הנמשך 24 שעות, כך שכל גזרה נמצאת במקומה שעתיים.