רוצים תחזית אסטרולוגית מדויקת? חייגו 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

 

בימים של ערפל חברתי,ערפל תעסוקתי, ימים של בלבול עולמי, ימים שבהם מיליוני אנשים במדינות שונות בעולם לא מבינים ‘איך זה שחיידק אחד מעז’…

איך זה ש’מיקרוב’ קטלני קטן מסין הרחוקה מפיל לנו כאן בישראל עסקים ומועסקים,מפוטרים ובעלי חנויות,מערכות-ענק שמתפוררות לנגד עינינו כמו מגדל קלפים,חברות כמו ‘אל על’ ו’אמדוקס’, מערכי-ענק שנפלו כמו ‘דומינו’ ונאלצים פתאום לחשב מסלול מחדש,בתנאים אכזריים של חוסר וודאות. מי היה מאמין?! אז זהו, שבעיתות משבר שכאלו, הרבה מאיתנו מחפשים במה להאמין.

בתקופות של חוסר וודאות, בדרך כלל, עולה מידת העניין בכל-מיני תורות מיסטיקה,אסטרולוגיה,נומרולוגיה,ודומיהן. אנשים אז פונים לעולמות הרוח והנפש, מחפשים תשובות למצב,מחפשים אופק. מחפשים אור. הפנייה לאסטרולוגיה כדי לדעת מה צופן העתיד היא כבר מזמן מהלך מבוקש ונפוץ, גם בישראל יש מקום של כבוד לאסטרולוגיה בתרבות-ההמונים.

טורי ההורוסקופ של מיטב האסטרולוגים בישראל הם הטורים הכי נקראים בעיתונות (טוב, ברור שאחרי טורי הספורט ולפני טורי הבישולים) אסטרולוגיה נתפסת כמעט מדע-מדויק בעיניי המוני חובבי התחום. אחת הדמויות היותר אמינות ומקובלות בישראל בתחום היא האסטרולוגית מרים בנימיני. טורי ההורוסקופ השבועי שלה פופולריים מאוד ונקראים מזה עשרות שנים על ידי מיליוני קוראי ‘ידיעות אחרונות’ בימי שישי. גם ההורוסקופ השנתי שלה תמיד מסקרן מאוד ולרוב גם מתברר-בדיעבד כסוג של סיסמוגרף למציאות הישראלית. הרבה אמנים מעידים על עצמם שהם לא מקבלים שום החלטה משמעותית מבלי להתייעץ לגביה עם מרים בנימיני.

מרתק לראות איך תחום עתיק-יומין כמו אסטרולוגיה, עם אלפי שנות ‘אבולוציה’,ששורשיו במסופוטמיה ויוון העתיקה ממשיך לחיות,לנשום ו’לבעוט’ גם בימינו,ממשיך לסקרן,להלהיב ולרתק אליו אלפי אנשים. כנראה שהסקרנות לגבי העתיד היא נחלת חלקן של כל התרבויות באשר הן. כוכבים ומזלות,ירח מלא ו’ירח שחור’,תנועת יופיטר,תזוזת ונוס, אוראנוס ו’חבריהם’ כנראה ימשיכו ללוות את התרבות האנושית לנצח. אם שלחנו את ניל ארמסטרונג בשנות ה-60 לבדוק מה קורה שם למעלה בירח, הרי שהיום יש לנו כלים טכנולוגיים עם יכולות מדהימות הרבה יותר לבדוק מה קורה ‘שם בחוץ’ ואיך ה’חוץ’ הזה, הכוכבים והמזלות משפיעים עלינו כאן ביוניברס הפלאי שלנו. יש מדענים שסבורים שכוחות-שמיימיים -חיצוניים יכולים גם לשלוח לכדור הארץ שלנו מחוללי-מחלות,חיידקים קטלניים וכיוצ”ב. בימים אלה של נגיף קורונה קטלני כזה, בהחלט יש מקום להרהורים על סודות היקום ועל אלו שמחוצה לו אפילו, ועל מידת השפעתם על חיינו ה’קטנים’ כאן בתוך המערך המטורף הזה. מי יודע אם אנחנו לא נתונים לסכנה קיומית הרבה יותר מפחידה מהקורונה,שאולי יום אחד תתקוף את ה’כדור’ שלנו מהלא נודע אל הלא נודע…אולי אסטרולוגיה יכולה לשפוך אור על כלמיני שאלות נעלמות מטרידות. כנסו ללינק הבא,בטוח שתקבלו כמה תשובות מרתקות.