פירוש חלומות – מעשרות מומחים שיתנו לכם פתרון חלומות בטלפון:

1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-9163975

הנה פירוש חלומות במשלוח עד הבית

זוכר על מה חלמת אתמול בלילה? אולי אתה זוכר ככה במעורפל, משהו ספק-ברור ספק-לא-פתור, כמו רובנו. יש מי שזוכרים חלומות לפרטי פרטים ויש שממש לא, ישנם כאלה שזוכרים רק רסיסי-חלומות ויש שזוכרים בפירוט רב. יש כאלה, במיוחד ילדים, שמנהלים ‘מחברת חלומות’ בה הם מפרטים את כל מה שהם כן זוכרים איכשהו ממה שחלמו בלילה. אגב, יש מחקרים שלפיהם 25% מזמן-השינה מוקדש לחלימה. מה שבטוח הוא, שרובנו סקרנים לגבי המסתורין של החלום ורוצים לדעת מה מסמל עבורנו החלום הפרטי שלנו. פירוש חלומות הוא אחד המושגים היותר נפוצים בחיפוש ב’גוגל’, מיליוני אנשים מחפשים לא רק משמעות, מסתבר, אלא גם משמעות לחלומות שלהם.

יש המון ספרים שעוסקים בניתוח חלומות, גם בעברית. לפי היהדות, חלומות שנחלמים ביום שבת הם בעלי חשיבות משמעותית ומגיעים אל החולם לאחר שהנשמה שלו ‘חזרה מהעולמות העליונים’ על מנת להביא לו מסר אישי. אנחנו (לפחות בינתיים) אמנם  עדיין לא חזרנו מ’העולמות העליונים’ האלה, אבל נביא לך כאן הצצה קטנה מהעולם הזה, קצת רקע לגבי הסמלים היותר מוכרים בספרות של פירוש חלומות. יש כמה עשרות סמלים/אובייקטים שחוזרים בחלומות של מיליוני אנשים, ורוב הסיכוי שגם אתה פגשת אותם ‘בחצות הלילה בצאת הכוכבים’.

אז הנה חלק מהם על קצה המזלג: אם, למשל, חלמת שאתה עף באוויר, זה מסמל תקופה של חוסר וודאות, אם חלמת על ריצה בשדה, זה מסמל התפתחות-מהירה חיובית, חלומות על הריון מסמלים התחלה חדשה, חלומות על מים-מאיימים מסיימים משבר וסערת נפש, חלומות על מים-שקטים מסמלים תקופה קרבה של שלווה, חלום על שיניים נופלות מסמל או התחלה חדשה או בעיה כלכלית, חלום על נחש יכול לסמל פריצת דרך חדשה, מריבה שנצטרך לפתור, רצון לברוח ממצב קיים או מפחד קונקרטי. הסימבוליקה של החלומות אם כך היא עשירה ומגוונת. רוצה לדעת עוד על חלומות,רוצה פירוש חלומות מותאם אישית? כנס ללינק-החלומות שלך.