פתיחה בקלפים והסרת חסימות 1901-729-763

או שלחו הודעה בוואצפ:

050-916-3975

לא צריך להיות ‘קלפן’ מקצועי בשביל להתעניין בקלפי טארוט או בשביל ליהנות מהם. כל מי שאוהב פולקלור ומתעניין בדרכים יצירתיות להנעים את שעות-הפנאי שלו, מובטח לו שהטארוט יכניס לחיים שלו קצת צבע ועניין. קלפי טארוט הם לא קלפים ‘רגילים’,זה לא כמו משחק ‘רמי’ או ‘קומבינציה’,זה לא ברידג’ וגם לא תלתן שחור או לב אדום. אז מה זה בעצם?! קלפי טארוט פותחו עוד בימי הביניים והיו מצויים בתרבויות מצרים העתיקה ואירופה ה’אצילית’,בחצרות מלכים ודוכסים,בני ‘דם כחול’ ומעמד חברתי רם,שליטים ששיחקו בטארוט וקראו להם ‘טארוקי’ – שמשמעם ‘קלפי הניצחון’.

במרוצת השנים, הטארוט הגיעו לאוכלוסיות רחבות יותר,גם הצוענים באירופה השתמשו בהם לחיזוי עתידות ולא רק לשם משחק-נטו,וקסמם המיתולוגי הגיע ליותר ויותר ארצות ותרבויות. כיום ניתן למצוא קלפי טארוט בעשרות פורמטים, בתרגומים לשפות שונות,בהרבה ארצות. בישראל אפשר לומר שהטארוט נכנס חזק בשנות ה-90,אז נפתחו גם הרבה קורסים וסדנאות בתחום. הראשונים שחשפו את הטארוט לציבור בישראל היו בעיקר אסטרולוגים ומיסטיקנים, ומאוחר יותר גם המדען יואב בן דב ז”ל אימץ את הטארוט והפיץ את ‘בשורתו’ לקהל הרחב. בן דב פתח קורסים וסדנאות של קלפי טארוט,ודווקא העובדה שהוא עשה את זה כשהרקע שלו הוא ריאלי,רקע של מדען ולא של מיסטיקן,זה חשף את הטארוט לציבור שלא היה נחשף אליו דרך ‘שגריר’ אחר.

ערכת קלפי טארוט כוללת בין 22-78 קלפים ומצורף להם ספר-הדרכה. יש ערכות-טארוט מותאמות נושא,כמו: טארוט יהודי,טארוט רומנטי,טארוט בזיקה לעולם החי,ועוד. במרכז המשחק מציבים שאלת-פתיחה אישית שמועלת על ידי אחד המשתתפים,וכל המשחק אמור להביא ‘תשובה’ לאותה שאלה,תוך כדי מסע חווייתי של כל המשתתפים. יש סוגים שונים של פריסות למשחק,ביניהן: פריסת התלבטות,פריסה קלטית,פריסה שבועית,פריסת מחומש,פריסה משולשת,פריסת משוואה,פריסה בינאישית,פריסת משולש אהבה,פריסת הכוכב,ריבוע הקסם,פריסת פרסה,פריסת ייעוץ,פריסת קלף כפול, וכדומה.

הטארוט ייקח אתכם לעולם קסום ,אם רק תתנו לו. מדובר במשחק קלפים לא שגרתי,עם טאץ’ של פולקלור ומיסטיקה. בלינק הבא תוכלו לבחור לעצמכם ערכת טארוט אישית.